Kriolipoliza

Terapia na zimno
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Piękna sylwetka wymaga wielu wyrzeczeń. Ciężkie ćwiczenia, dieta. Niestety nie każdy może skorzystać z tradycyjnych metod wykorzystywanych w walce o idealną figurę. Dla osób, którym zależy przede wszystkim na nieinwazyjności i bezbolesności zabiegu, stworzono inną metodę odchudzania, Kriolipolizę.

Kriolipoliza, czyli terapia zimnem, to doskonała metoda redukcji tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela. Nazwa zabiegu pochodzi od dwóch wyrazów “krio” - lodowaty i “lipolizy”, czyli chemicznego rozkładu tłuszczu. Czym jest sama kriolipoliza? To nowoczesny i bezbolesny zabieg wykorzystujący zimno w walce ze zbędną tkanką tłuszczową. Komórki tłuszczowe są zamrażane i doprowadzane do rozpadu. Lipidy z komórek tłuszczowych są transportowane przez układ limfatyczny.

Dlaczego warto?

Proces kriolipolizy działa jedynie na tkankach tłuszczowych, nie ingerując w stan skóry, mięśni czy nerwów. Zabieg jest nieinwazyjny, dzięki czemu nie wymaga rekonwalescencji a jego efekty są rewelacyjne. Precyzja urządzenia sprawia, iż działa bezpośrednio w miejscu poddanym kriolipolizie.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Brzuch, boczki, uda, bryczesy, kolana, ramiona, plecy, podbródek

Cena

1500-2500 zł

Rozwiązany problem

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Jak często powtarzać

Zabieg należy powtórzyć po 2-3 miesiącach, zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów

Czas trwania zabiegu

Jedno przyłożenie głowicy ok 40-60 min.

Efekty

Efekty kriolipolizy nie są widoczne zaraz po wykonaniu zabiegu. Zazwyczaj organizm potrzebuje ok. 3 miesięcy na to, by pozbyć się obumarłych komórek tłuszczowych. Zbędna tkanka tłuszczowa usuwana jest naturalnie w trakcie procesu metabolicznego. Aby móc cieszyć się zadowalającymi efektami, kriolipoliza wymaga powtarzania. Zazwyczaj wymagana jest liczba 2–3 zabiegów wykonywanych co 2-3 miesiące. Pierwsze efekty są jednak widoczne już po 30 dniach. Wykonanie zalecanej liczby zabiegów owocuje utratą aż 5–7 cm w obwodzie oraz utrwaleniem uzyskanego efektu odchudzania.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

W zależności od okolicy i wybranej głowicy zabieg trwa od 35 minut do godziny. Na obszar zabiegowy nakładany jest żelpad, który chroni skórę przed przemrożeniem, a okolica zabiegowa jest zasysana do specjalnej głowicy. Po upływie czasu zabiegowego głowica jest zdejmowana a osoba wykonująca zabieg wykonuje masaż miejsca po głowicy tak by rozmasować i pobudzić krążenie w danej okolicy.

Spożywanie dużej ilości wody.

ciąża i karmienie piersią; choroby autoimmunologiczny; stan zapalny w miejscu zabiegu, w przypadku zabiegu na okolicę brzucha-przebyte operacje jamy brzusznej, zrosty

Nie, zabieg kriolipolizy jest bezbolesny. Podczas zasysania oraz zdejmowania głowicy, pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort.

Znaczny ubytek tkanki tłuszczowej w okolicy poddanej zabiegowi

Zabieg jest trwały, niemniej jednak przy znacznym przybraniu na wadze efekt będzie mniej widoczny

Nie, lecz można to zrobić po 3 miesiącach od zabiegu.

Opinie

* * * * *
Jestem stałym klientem i korzystam z usług kliniki ponad 15 lat. Cały czas na poziomie, czuje się tam cudownie i bez stresu. Zawsze dostaje 100% satysfakcji.!!!! Polecam !!!!!
Maciej Towareq

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Cutera Trusculpt Flex

Cutera Trusculpt Flex

Cutera TruSculpt Flex to najnowsza technologia do kształtowania i budowania mięśni.
Venus Legacy ciało

Venus Legacy ciało

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Scizer

Scizer

Scizer stworzony został do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej uporczywego cellulitu.
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy