Kriolipoliza

Terapia na zimno
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Sposobów na eliminację nadprogramowej tkanki tłuszczowej jest naprawdę wiele, jednak nie wszystkie gwarantują rezultaty, które będą nas w pełni satysfakcjonować. Jeżeli zatem zależy nam na zabiegu o potwierdzonym działaniu, to kriolipoliza okaże się strzałem w dziesiątkę.

Zabieg kriolipolizy to innowacyjna metoda pozwalająca zamrozić komórki tkanki tłuszczowej, nie naruszając tym samym pracy nerwów czy mięśni. Cały proces zachodzi całkowicie od zewnątrz, dlatego struktura skóry również nie ulega uszkodzeniu ani obrzękom, co ma miejsce w przypadku klasycznej liposukcji. Nic więc dziwnego, że zabieg cieszy się rosnącą popularnością. Już jedna przeprowadzona sesja pozwala na pozbycie się nawet do 40% tkanki tłuszczowej, a do tego jest bezbolesna i nie powoduje dotkliwych skutków ubocznych. Do zabiegu używana jest specjalna głowica, której temperaturę dostosowuje się do wybranego obszaru ciała i może ona wynosić nawet -10 stopni Celsjusza. Potraktowane w ten sposób komórki tłuszczowe ulegają obumarciu. Następnie przedostają się do krwiobiegu i z czasem zostają usunięte z organizmu. Jeżeli zatem chcielibyśmy poprawić wygląd naszych ud, brzucha, pośladków, a także boczków czy ramion, to z pewnością docenimy nieinwazyjne działanie kriolipolizy. Czasami restrykcyjna dieta i ćwiczenia to za mało, natomiast klasyczne odsysanie tłuszczu wymaga wielu poświęceń oraz sporej ilości czasu na rekonwalescencję. Na szczęście mamy trzecią opcję o równie skutecznym i udowodnionym działaniu, czyli kriolipolizę.

Dlaczego warto?

Zabieg kriolipolizy pozostawia minimalne efekty uboczne oraz stanowi stosunkowo niewielką ingerencję w funkcjonowanie naszego organizmu. Jego rezultaty potwierdzone są zarówno przez specjalistów, jak i przez rzeszę zadowolonych klientów. Za sprawą zabiegu można utracić nawet do 7 centymetrów tkanki tłuszczowej, co pozwoli nam pokochać swoje ciało na nowo i pozbyć się kompleksów związanych z występowaniem fałdek.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Brzuch, boczki, uda, bryczesy, kolana, ramiona, plecy, podbródek

Cena

od 1700 zł

Rozwiązany problem

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Jak często powtarzać

W zależności od oczekiwanego rezultatu, od 1 do 3 zabiegów

Czas trwania zabiegu

Około 40–60 minut

Efekty

Komórki tłuszczowe, które obumarły pod wpływem zimna, nie są od razu usuwane z organizmu. Cały proces zajmuje trochę czasu i zazwyczaj po upływie maksymalnie dwóch miesięcy możemy dostrzec ostateczne efekty. Za sprawą kriolipolizy pozbędziemy się bowiem niechcianego tłuszczyku z wybranej przez nas partii ciała, co pozwoli na zmianę jej wyglądu oraz optymalne wymodelowanie sylwetki.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W odróżnieniu od innych zabiegów na redukcję tkanki tłuszczowej, do wykonania kriolipolizy nie są niezbędne wcześniejsze badania ani szczególne przygotowywanie się. Na wybrany obszar skóry zostanie nałożona specjalna nakładka, która ochroni nas przed odmrożeniem. Następnie specjalista będzie przykładał aplikator zasysający wskazany rejon naszego ciała. Przyrząd generuje oczywiście odpowiednio niską temperaturę, na skutek której komórki tłuszczowe obumierają. Maksymalnie po upływie godziny cała procedura dobiegnie końca, a my poza niewielkim obrzękiem i ewentualnym zaczerwienieniem skóry nie powinniśmy odczuć żadnych skutków ubocznych.

Po zabiegu specjaliści zalecają dietę lekkostrawną oraz picie dużej ilości płynów – minimum 2 litry dziennie. Niewskazany będzie intensywny wysiłek fizyczny, a także inne czynności mogące znacznie podnieść temperaturę naszego ciała, w tym sauna czy solarium. Oczywiście skórę po zabiegu należy nawilżać łagodnymi preparatami.

Z przystąpienia do zabiegu wykluczone są kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Osoby zmagające się z epilepsją, nowotworami, chorobami serca, nerek czy wątroby również nie powinny decydować się na kriolipolizę. Hemofilia, cukrzyca oraz problemy z tarczycą są czynnikami wykluczającymi z zabiegu.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Podczas jego wykonywania pacjent może odczuwać niewielki dyskomfort związany z zasysaniem ciała, a także chłód.

Przede wszystkim będzie to znaczny ubytek tkanki tłuszczowej w miejscu poddawanemu zabiegowi. Znikną nieestetyczne fałdki, a wybrany obszar ciała zostanie ładnie wymodelowany.

Przy zachowaniu odpowiednio zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia efekt utrzyma się na stałe.

Po zabiegu możemy odczuwać nadwrażliwość skóry, lekkie zaczerwienienie lub obrzęk. Objawy te jednak ustępują stosunkowo szybko, często już na następny dzień.

Organizm potrzebuje czasu, aby całkowicie pozbyć się martwych komórek tłuszczowych. Oznacza to, że ostateczne efekty będą dla nas widoczne po upływie maksymalnie 6 tygodni.

Wszystko zależy od ilości naszej tkanki tłuszczowej. W niektórych przypadkach jeden zabieg może okazać się wystarczający, specjaliści jednak najczęściej zalecają serię 3–4 zabiegów raz na 6 tygodni.

Opinie

* * * * *
Jestem stałym klientem i korzystam z usług kliniki ponad 15 lat. Cały czas na poziomie, czuje się tam cudownie i bez stresu. Zawsze dostaje 100% satysfakcji.!!!! Polecam !!!!!
Maciej Towareq

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja mięśni to najnowsza technologia do kształtowania i budowania mięśni.
Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Troska o swój wygląd stała się nieodłącznym elementem życia wielu z nas. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy