Przeszczep włosów metodą WAW FUE

Trwałe, nieinwazyjnie i skutecznie
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Problem ogólnego przerzedzenia włosów dotyka wiele osób w różnym wieku. Na szczęście, jako jedni z niewielu w Polsce, specjaliści kliniki Ambroziak wykonują zabieg przeszczepu włosów wykorzystując rewolucyjne urządzenie WAW FUE, dzięki któremu rezultaty zabiegu są zdumiewające i długotrwałe.

Zabieg przeszczepu włosów z wykorzystaniem systemu WAW FUE polega na ekstrakcji włosów z części potylicznej głowy - gdzie jest ich najwięcej, i przeniesienie do miejsca gdzie występuje łysienie. Specjalistyczne, nowoczesne urządzenie WAW FUE zapewnia szybki i nieinwazyjny pobór włosów do przeszczepu. Mieszki włosowe pobiera się jeden po drugim, co sprawia, iż zabieg jest pracochłonny i wymaga czasu, lecz nasi eksperci zawsze dbają o to, aby ten czas był dla pacjenta jak najbardziej komfortowy.

Dlaczego warto?

Wewnętrzna gładka powierzchnia urządzenia WAW FUE dzięki której skóry głowy nie trzeba zszywać po zabiegu, umożliwia redukcję powstawania blizn, co daje naturalny wygląd po zagojeniu się ran. Brak konieczności użycia skalpela, precyzja zabiegu oraz ograniczona ilość możliwych powikłań sprawia, że przeszczep włosów z wykorzystaniem systemu WAW FUE jest najbardziej wskazaną drogą dla każdego, kto mierzy się z problemem przerzedzenia włosów bądź łysienia.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Głowa, zarost, brwi

Cena

w zależności od obszaru i ilosci graftów

Rozwiązany problem

Łysienie, przerzedzenie włosów, zakola, ubytki w zaroście lub brwiach

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy

Czas trwania zabiegu

6-10h

Efekty

Efekt przeszczepu, czyli pozbycie się problemu łysienia, gęste włosy, ograniczenie wielkości zakoli i ogólne zagęszczenie włosów w wybranym przez pacjenta obszarze widoczny jest już po 6-12 miesiącach po wykonaniu zabiegu. Precyzja systemu WAW FUE daje oszałamiające rezultaty a trwałość efektów sprawia, że problem przerzedzenia włosów czy łysienia zniknie na zawsze.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg przeszczepu włosów z wykorzystaniem systemu WAW FUE polega na ekstrakcji włosów z części potylicznej głowy - gdzie jest ich najwięcej, i przeniesienie do miejsca gdzie występuje łysienie. Specjalistyczne, nowoczesne urządzenie WAW FUE zapewnia szybki i nieinwazyjny pobór włosów do przeszczepu. Jego wewnętrzna gładka powierzchnia, dzięki której skóry głowy nie trzeba zszywać po zabiegu, umożliwia redukcję powstawania blizn, co daje naturalny wygląd po zagojeniu się ran. Mieszki włosowe pobiera się jeden po drugim, co sprawia, iż zabieg jest pracochłonny i wymaga czasu, lecz nasi eksperci zawsze dbają o to, aby ten czas był dla pacjenta jak najbardziej komfortowy.

Przemywanie miejsca w którym wykonywany był zabieg, delikatne mycie włosów szamponem niezawierającym silikonu, przyjmowanie leków zapisanych przez lekarza specjalistę z naszej kliniki.

Choroby skóry głowy, choroby ogólnoustrojowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stan pozawałowy, uczulenie na środki znieczulające, brak miejsc ze zdrowymi włosami.

Zabieg przeszczepu włosów metodą WAW FUE nie jest bolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Tak. Innowacyjny system WAW FUE daje znakomite efekty, gdyż między innymi, nie wymaga użycia skalpela, co daje gwarancję braku blizn

Efekty zabiegu widoczne są po 6-12 miesiącach od wykonania zabiegu.

Nie! Przeszczep włosów metodą WAW FUE daje trwałe efekty, bez konieczności powtarzania zabiegu.

Opinie

* * * * *
Dr. Maciej Ambroziak jest absolutnym profesjonalistą! Mój przeszczep trwał 8h a przez cały czas czułem się zaopiekowany i wiedziałem, że Dr. Ambroziak dba o każdy szczegół. Po 8 miesiącach moje włosy wyglądają genialnie!!!! Bardzo polecam doktora Macieja.
Waldemar Turek

Przeszczep włosów metodą FUE to najnowocześniejszy, najbardziej innowacyjny i najmniej inwazyjny sposób na to, aby każdy, kto zmaga się z łysieniem mógł być znów zadowolony z czupryny gęstej niczym 18-latek.

Marcin Ambroziak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów
Kamila Czerniak, Koordynator Placówki Klinika Ambroziak Dermatologia

Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów

Kto z nas nie chciałby móc pochwalić się pięknymi, zdrowymi i mocnymi włosami? W końcu jest to jeden z elementów ...
Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy

Jeżeli zauważyliśmy u siebie rzadkie, łamliwe i wypadające włosy, a w niektórych miejscach nawet łysiejące miejsca – to powód, aby ...
Trichoskopia
Michał Rykowski - Anestezjolog

Trichoskopia

Problemy występujące w obrębie skóry głowy potrafią być bardzo nieprzyjemne i uciążliwe. Uporczywie swędząca lub piekąca skóra głowy zdecydowanie obniży ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy