Nici stymulujące

Stymulacja i lifting
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Nici stosuje się zarówno do rewitalizacji skóry jak i do uniesienia tkanek. Wśród naszych pacjentów cieszą się coraz większą popularność ze względu na niesamowite rezultaty, które poprawiają kondycję skóry, liftingują i odejmują lat.

Drobne nici PDO

Ten rodzaj nici można stosować na twarz, pod oczy, jak i w każdym dowolnym miejscu ciała, które chcielibyśmy ujędrnić, wygładzić lub napiąć. Umieszczone pod skórą stymulują organizm do naturalnych procesów wytwarzania kolagenu. Poza pobudzaniem naturalnych procesów, nici PDO działają również w sposób mechaniczny, powodując szybki lifting skóry. Zastosowanie takiej technologii sprawia zatem, że działamy kompleksowo, wzmacniając kondycję wybranej partii ciała na wiele sposobów.

Za sukcesem zabiegów z wykorzystaniem nici liftingujących stoją rezultaty, które można dzięki nim uzyskać. To jednak nie wszystko. Zabieg może zachęcić wiele osób ze względu na to, że jest praktycznie bezbolesny, przebiega stosunkowo szybko, a jego efekty utrzymują się przez naprawdę długi czas. Jeżeli zatem chcielibyśmy zdecydowanie poprawić stan naszej skóry mało inwazyjnymi metodami – nie musimy dłużej szukać. Lifting PDO będzie stanowił skuteczne rozwiązanie naszych dotychczasowych problemów.

Nici liftingujące

Ten rodzaj nici PDO stosuje się do widocznego liftingu twarzy - szczególnie okolicy policzków oraz żuchwy, podbródka oraz szyi. W zależności od rodzaju skóry pacjenta, ilości tkanki podskórnej i efektu jaki chcemy uzyskać, lekarz dobiera odpowiedni rodzaj nici haczykowych. Są doskonałym sposobem na widoczny lifting twarzy, a okres rekonwalescencji jest nieporównywalnie krótszy niż po zabiegu chirurgicznym. Są także alternatywą dla osób, które z przyczyn zdrowotnych, nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznemu, Pozwalają na wyrównanie symetrii twarzy i uzyskanie bardzo naturalych rezultatów.

Dlaczego warto?

Zabieg liftingu nićmi PDO staje się coraz bardziej popularny, ponieważ liczba zalet i korzyści, jakie za nim stoją, jest naprawdę spora. Procedura jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a skuteczność potwierdzona jest zarówno badaniami, jak i opiniami pacjentów. Nici PDO możemy zastosować na dowolną partię ciała, której wygląd chcielibyśmy poprawić.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz i ciało

Cena

od 1300 zł

Rozwiązany problem

Wiotka skóra twarzy i szyi, drobne zmarszczki

Jak często powtarzać

Dla trwałego efektu zabieg należy powtarzać co 1,5 roku

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Efekty

Dużą zaletą nici PDO jest to, że efekty widać niemal od razu. Oznacza to, że zaraz po niedługim czasie od zabiegu dostrzeżemy zdecydowany lifting i napięcie skóry, a także spłycenie zmarszczek. Z czasem, kiedy nici zaczną czynnie stymulować procesy pobudzania komórek i produkcji kolagenu, zaczniemy zauważać coraz to lepsze rezultaty, jeżeli chodzi o napięcie i elastyczność skóry. Nici PDO najczęściej stosowane są w obrębie twarzy, pomagają zwalczyć utratę elastyczności i oznaki starzenia się skóry, również w okolicy oczu i ust. Nici PDO zdecydowanie poprawią także jędrność i wygładzą skórę szyi i dekoltu.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Obszar, który zostaje poddany zabiegowi, na samym początku zostaje znieczulony - w przypadku drobnych nici smarowany jest maścią znieczulającą, a w przypadku nici liftingujących  iniekcyjnie. W zależności od tego, na jaką partię ciała chcemy działać nićmi PDO, lekarz medycyny estetycznej dobierze odpowiednią grubość igieł oraz ilość nici. Następnie przejdzie bezpośrednio do zabiegu, czyli umieszczania nici pod skórą, co trwa zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Po zabiegu nie ma restrykcyjnych zaleceń, których należy przestrzegać. Jeżeli nici PDO stosowaliśmy w obrębie twarzy(szczególnie w przypadku nici haczykowych), wówczas przez najbliższy tydzień lub dwa warto zrezygnować z zabiegów dentystycznych, ponieważ szerokie otwieranie ust mogłoby pogorszyć efekty. Specjaliści zalecają również spanie na plecach, aby nie wywierać nadmiernego nacisku na obszar poddany kuracji.

Z zabiegu dyskwalifikuje ciąża oraz okres karmienia piersią. Jeżeli w partii ciała, którą chcielibyśmy poddać zabiegowi, pojawiają się zmiany chorobowe lub stany zapalne, wówczas konieczne będzie, aby najpierw je wyleczyć. Osoby zmagające się z zaburzoną krzepliwością krwi lub chorobami nowotworowymi muszą zrezygnować z przystąpienia do liftingu PDO.

Przed zabiegiem lekarz znieczula wybrany obszar maścią lub iniekcyjnie, dlatego pacjent nie odczuwa większych dolegliwości bólowych podczas jego trwania.

Nici PDO gwarantują ujędrnienie oraz napięcie skóry oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Wybrane partie ciała staną się jędrne, nawilżone i zdecydowanie odmłodzone.

Efekty liftingu PDO utrzymują się nawet do 2 lat.

Zabieg wpływa nie tylko na poprawę kondycji skóry ale również daje możliwości uniesienia tkanek co spowoduje widoczne odmłodzenie. Nie zmieni jednak kształtu oraz rysów naszej twarzy, co oznacza, że nie musimy obawiać się efektu sztuczności. Ponadto lekarz dobierze odpowiedni rodzaj nici, co w efekcie sprawi, że nasza skóra będzie wyglądała na naturalnie odmłodzoną i nawilżoną.

Po wykonanym zabiegu u pacjentów pojawiają się zaczerwienienia, niewielkie opuchnięcia czy obrzęki. Z czasem jednak zanikają.

Pierwsze efekty widać od razu po zabiegu. Jednak po około dwóch tygodniach nici zaczynają pobudzać komórki do wzmożonej produkcji kolagenu i wówczas możemy cieszyć się pełnymi efektami zabiegu.

Jeżeli chcemy podtrzymać efekty zabiegu, możemy powtórzyć go po koło 1–1,5 roku.

Opinie

* * * * *
Od wielu lat jestem Klienem kliniki i z pełnym sercem moge polecac, szczególnie doktora Ambroziaka. POZDRAWIAM SERDECZNIE
Lew Chmiel

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Wolumetria twarzy
Beata Mikulska-Kwiek, Dyrektor Zarządzający Kliniki Ambroziak Dermatologia i Kliniki Ambroziak Szpital

Wolumetria twarzy

Wolumetria to jeden z ulubionych zabiegów naszych pacjentów. I nic dziwnego. Natychmiastowe i całkowicie naturalne efekty, które daje modelowanie twarzy, ...
HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

Modelowanie twarzy i ciała jeszcze nigdy wcześniej nie było tak skuteczne i szybkie. Wszystko to zawdzięczamy urządzeniu, które wykorzystuje technologię ...
Nici Liftingujące
Dalia Chrzanowska - Dermatolog

Nici Liftingujące

Zabieg z użyciem nici liftingujących wykonywany jest na świecie co 15 min. Nie wymaga żadnych nacięć, szwów ani szycia chirurgicznego. ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy