Odkryj zupełnie nowe oblicze medycyny estetycznej!

 

 

 

Zapoznaj się z naszą ofertą Prestige

 

 

 

Zadbaj o swoje zdrowie i piękno w jednej z najbardziej renomowanych klinik medycyny estetycznej w Europie! Otwórz się na wyrafinowane doznania z naszą ofertą Prestige. Odkryj nowe oblicze medycyny estetycznej w luksusowych wnętrzach Kliniki Ambroziak!

 

 

Joanna i Marcin Ambroziak - Właściciele Kliniki Ambroziak

 

 

 

Naszym celem jest uwzględnienie indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta. Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym, światowym poziomie. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe naszego zespołu medycznego oraz dostęp do nowoczesnych technologii sprawiają, że możemy zapewnić kompleksowe rozwiązania i szeroki wachlarz zabiegów. Oferta Prestige dedykowana jest  osobom, które cenią swoją prywatność i kameralną atmosferę, a także oczekują ustalenia planu, dopasowanego indywidualnie do ich potrzeb. Nasz kierowca zadba o bezpieczny transport bezpośrednio do naszej kliniki. Wizyta realizowana jest z pominięciem recepcji i poczekalni. O Twój komfort zadba indywidualny Opiekun, który będzie do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości. 

 

 

 

W skład oferty Prestige wchodzą:

 

 

 

 

Oferta Platinium Prestige

 

 

 

Lokalizacja: Klinika Ambroziak, Al. gen. Władysława Sikorskiego 13/U1, 02-758 Warszawa

 

Nowoczesna klinika usytuowana w centrum Mokotowa – jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy. W komfortowej przestrzeni stworzyliśmy idealne warunki do prowadzenia konsultacji oraz wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. To miejsce, w którym wykwalifikowane grono specjalistów zadba o Twoje bezpieczeństwo gwarantując usługi na najwyższym poziomie. 

 

 

 

  

   

  

 

Koszt: od 4000 zł

Wizyta trwa 40 min.

 

Wymagana przedpłata w wysokości 100%

 

 

Rezerwuję

 

 

Oferta Diamond Prestige

 

 

Lokalizacja: Klinika Ambroziak, Warszawa Śródmieście 

 

Lokal usytuowany jest w zabytkowej kamienicy będącej perłą neorenesansowej architektury. Uwagę przykuwają przestronne wnętrza i nowoczesny design. Tę minimalistyczną, a zarazem pełną elegancji aranżację dopełnia nastrojowe oświetlenie. Idealne miejsce dla najbardziej wymagających Pacjentów, którzy oczekują usługi w kameralnych i komfortowych wnętrzach luksusowej Kliniki.

 

 

 

 

 

 

 

Koszt: od 6000 zł

Wizyta trwa 1h 20 min.

 

Wymagana przedpłata w wysokości 100%

 

 

Rezerwuję

 

 

 

Szczegółowe informacje:

 

tel. 726-101-000

tel. 22 111-50-05

e-mail: [email protected]

Najnowsze metody leczenia. Autorskie protokoły poparte ponad 20 letnim doświadczeniem.
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy