Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Idealne do pocałunku
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Kwas hialuronowy znalazł zastosowanie w naprawdę wielu dziedzinach medycyny, jednak swój prym wiedzie przede wszystkim w medycynie estetycznej. Substancja ta jest bezpieczna, nie wywołuje negatywnych reakcji organizmu, a do tego może realnie zniwelować procesy starzenia się skóry.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym w ostatnich latach cieszy się szczególną popularnością. Rzesza kobiet na własnej skórze przekonała się, jak prosty i skuteczny jest to zabieg oraz jakie pozytywne efekty za sobą niesie. Jeżeli marzą nam się piękne, symetryczne i pełne usta, wówczas warto zdecydować się na ich wypełnienie właśnie za sprawą kwasu hialuronowego. Nie każdy wie, że jest to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Wraz z wiekiem i postępującymi procesami starzenia się jej ilość stopniowo się zmniejsza, co oznacza, że cierpi na tym przede wszystkim nasza skóra. Szczególnie wokół ust zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki, a nasze usta tracą jędrność i kolor, mogą nawet stać się nieco spierzchnięte i wysuszone. Jeżeli zależy nam na tym, aby przywrócić usta do stanu świetności, to ich modelowanie za pomocą kwasu hialuronowego może przynieść efekty, które na długo przypadną nam do gustu.

Warto również zaznaczyć, że nie każda z Pań posiada symetryczne, pełne wargi. Usta również mogą być źródłem kompleksów, o czym z pewnością przekonała się niejedna z nas. Aby zażegnać ten problem, warto rozważyć powiększenie ust kwasem hialuronowym. Zabieg jest bezpieczny i daje naturalny efekt.

Dlaczego warto?

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym odpowie na wszystkie potrzeby Pań związane z posiadaniem pełnych nawilżonych ust. Oprócz tego po jego wykonaniu możemy spodziewać się, że staną się one nieco powiększone, pełniejsze, będą przykuwać wzrok swoim naturalnym odżywionym wyglądem i kolorem. Jest to zabieg skierowany do wszystkich, którzy zmagają się z problemem spierzchniętych, małych, asymetrycznych warg. Jeżeli wszystkie inne próby nawilżania czy modelowania ust zawiodły, możemy być pewni, że kwas hialuronowy w tym przypadku stanie na wysokości zadania.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Usta, okolica ust

Cena

1700 zł

Rozwiązany problem

Usta pozbawione jędrności, przesuszone, asymetria ust, zmarszczki na ustach i w ich okolicach, opadnięte kąciki

Jak często powtarzać

ok. 1 - 1.5 roku

Czas trwania zabiegu

około 20 minut

Efekty

Efekty zabiegu będą niemal natychmiastowe. Oznacza to, że zaraz po wyjściu z gabinetu będziemy mogli cieszyć się ładnymi, pełnymi ustami. Jeżeli regularnie się nam one przesuszały, wówczas również zniknie ten problem. Ich kształt będzie zdecydowanie bardziej zarysowany na naszej twarzy. Pożegnamy również drobne zmarszczki, które lubią tworzyć się w tym obrębie twarzy.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Pierwszy krok to znieczulenie ust specjalną maścią. Kiedy preparat zacznie działać, lekarz przejdzie do precyzyjnego wstrzykiwania preparatu w wybrane miejsca. Zazwyczaj cały proces nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Kwas hialuronowy ma konsystencję żelu i podawany jest za pomocą bardzo cienkich, niewielkich igieł. To pozwala na zminimalizowanie ewentualnych obrzęków i opuchlizny po zabiegu.

Po zabiegu lekarze sugerują picie dużej ilości wody, dzięki czemu rezultat będzie jeszcze bardziej widoczny. Przez kilka dni niewskazane jest korzystanie z sauny, basenu, solarium, spożywanie alkoholu, palenie papierosów oraz intensywna aktywność fizyczna.

Główne przeciwwskazania do modelowania ust kwasem hialuronowym to ciąża oraz karmienie piersią. Do zabiegu nie powinny również przystępować osoby zmagające się z opryszczką bądź innymi stanami zapalnymi skóry.

Pacjenci są zgodni co do tego, że zabieg nie boli, może jedynie wywoływać pewne uczucia dyskomfortu. Przed zabiegiem usta smarowane są maścią znieczulającą. Do tego wstrzykiwany preparat kwasu hialuronowego zawiera w sobie lidokainę, czyli kolejną substancję znieczulającą, która zlikwiduje wszelkie nieprzyjemne objawy.

Pełne, jędrne, symetryczne usta o bardziej intensywnym kolorze. Będą one zdecydowanie bardziej zarysowane na naszej twarzy. Ponadto wygładzą się również niewielkie zmarszczki ust.

Wpływ na to ma wiele czynników, począwszy od naszego trybu życia, ilości spożywanych używek, wieku oraz predyspozycji genetycznych. Średnio wskazuje się jednak, że efekt powiększenia ust utrzymuje się przez rok.

Nie musimy obawiać się, że po zabiegu nasze usta będą wyglądały na sztucznie powiększone, zbyt duże czy nieproporcjonalne względem twarzy. Efekt będzie delikatny, lecz zdecydowanie zauważalny i w pełni naturalny. Usta staną się pełne, ładnie zarysowane na naszej twarzy oraz nawilżone.

Zabieg jest mało inwazyjny i nie prowadzi do większych powikłań. Czasami zdarza się, że nasze usta po podaniu kwasu hialuronowego mogą być tkliwe, zaczerwienione czy bolesne, jednak objawy te powinny ustąpić już na następny dzień lub dwa.

Pierwszy efekt jest widoczny od razu po zabiegu. Po upływie tygodnia możemy już mówić o efekcie końcowym. Wówczas usta są już w pełni zagojone, a kwas hialuronowy zdąży się odpowiedni rozprowadzić.

Jeżeli efekt przypadnie nam do gustu i będziemy chcieli go utrzymać, wówczas takie zabiegi będzie trzeba powtarzać. Po upływie roku od pierwszego zabiegu można podejść do kolejnego.

Opinie

* * * * *
Witam! Od kilku lat jestem pacjentką Dr. Jeleńskiej Draim i uważam, że dzięki jej pracy klinika w pełni zasluguje na 5 gwiazdek z plusem. Jej podejście, czas który poświęca na omówienie zabiegów i ewentualnych wątpliwości oraz to, że uczciwie doradza, a nie naciąga to już w tych czasach niestety rzadkość. U Pani Dr robilam usta i fałdy nosowo wagowe i za każdym razem bylam wniebowzieta efektem. Na dowod publikuje zdjęcie ust po wstrzyknieciu zaledwie 0,5 kwasu hialuronowego. Zamierzam wracać po więcej 😁😊😇 Agnieszka
Agnieszka Waluk

Ile pacjentek, tyle ust - nie ma dwóch takich samych.

Marcin Ambroziak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Bull Horn Lip Lift

Bull Horn Lip Lift

Natura nie zawsze obdarza nas wyglądem, jakiego moglibyśmy oczekiwać. Asymetrie i nierówności na twarzy to przypadłość naprawdę wielu osób. Jeżeli ...
Nawilżająca mezoterapia ust

Nawilżająca mezoterapia ust

Przesuszone, spierzchnięte i pękające usta to problem, z którym zetknął się najpewniej każdy z nas. Istnieją jednak sytuacje, w których ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy