Radioterapia

Skuteczna walka z nowotworami skóry

Powierzchniowa radioterapia SRT stanowi alternatywną metodę leczenia nowotworów skóry oraz usuwania bliznowców. Wykorzystuje ona wiązkę światła, która działa właśnie wyłącznie powierzchniowo. Promieniowanie wchodzi minimalnie w głąb skóry, jednak nie na tyle, aby doprowadzić do głębokiego uszkadzania komórek, tkanek i powstawania dodatkowych blizn.

Ten rodzaj leczenia dedykowany jest wszystkim osobom, które zmagają się z nowotworami skóry innymi niż czerniak. Radioterapia powierzchniowa to bardzo precyzyjna metoda, dzięki której lekarze mogą z dużą dokładnością namierzyć i zlikwidować powstałe na skórze komórki rakowe. Za jej sprawą będziemy mogli w skuteczny i nieinwazyjny sposób uporać się nawet ze złośliwymi zmianami skórnymi. Działanie powierzchniowej radioterapii zostało potwierdzone naukowo i skuteczność wyleczeń sięga poziomu 95%. 

Ogromną zaletą radioterapii powierzchniowej SRT jest możliwość zastosowania jej w dowolnie wybranej partii ciała. Niezależnie od tego, czy choroba rozwinęła się na głowie, ramionach, plecach nogach, czy nawet na twarzy – możemy być pewni, że za sprawą tej technologii dotrzemy w każde miejsce i wygramy walkę z nowotworem, a wszystko to obejdzie się bez dodatkowych blizn na ciele.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Radioterapia w leczeniu bliznowców
Radioterapia powierzchniowa
Radioterapia w leczeniu nowotworów
Radioterapia powierzchniowa

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Radioterapia powierzchniowa metodą na bliznowce

Przyczyn powstawania bliznowców może być naprawdę sporo. Najczęstsze z nich to przebyte operacje chirurgiczne, urazy, a także pozostałość po trądziku, oparzeniach lub przebytej ospie. I niestety nie tylko ich wygląd może sprawić, że czujemy się mniej atrakcyjnie. Bardzo często są one uciążliwe – wywołują swędzenie lub ból, toteż nic dziwnego, że chcielibyśmy szybko i przede wszystkim skutecznie się ich pozbyć.

Dla ludzi borykających się z bliznowcami również naprzeciw wychodzi radioterapia powierzchniowa. Z jej pomocą lekarz będzie w stanie zniszczyć komórki, które tworzą bliznowiec. Zabieg odbywa się niemal błyskawicznie, a do tego jest całkowicie bezbolesny. 

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy