Ginekologia estetyczna

Podniesienie komfortu i estetyki ginekologicznej

Ginekologia estetyczna oferuje szereg zabiegów mających na celu poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych, polepszenie ich funkcji seksualnych oraz wykluczenie uciążliwych dolegliwości związanych z okolicami intymnymi.

Skorzystanie z zabiegów daje szansę na zwiększenie pewności siebie, pozbycie się kompleksów utrudniających relacje z partnerem, czerpanie przyjemności z seksu i komfort psychiczny i fizyczny kobiety. Ta dziedzina medycyny ma zastosowanie m.in. w przypadku problematycznych zmian powstałych w wyniku przebytego porodu lub menopauzy, wysiłkowego nietrzymania moczu, niedostatecznego nawilżenia pochwy oraz skłonności do infekcji intymnych. Dużą jej część obejmują mało inwazyjne i niemal bezbolesne zabiegi, które wykonywane są z użyciem lasera lub specjalną kaniulą o małej średnicy. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferty dziedziny ginekologii estetycznej w Warszawie.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Emsella - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie
Laser Mona Lisa touch - nieinwazyjna ginekologia estetyczna
Vaginal Narrower - Innowacyjna nić do liftingu krocza
Desirial - przywrócenie komfortu intymnego
Powiększenie punktu G
Czuły punkt
Operacja wysiłkowego nietrzymania moczu metodą TOT, TVT, IVS
Ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową
Elektrokonizacja szyjki macicy
Abrazja jamy macicy (łyżeczkowanie macicy)
Labioplastyka
Kształt intymności
HIFU ginekologiczne
Wybielanie okolic intymnych
Dyspaurenia (ból podczas stosunku)- leczenie pochwicy toksyną botulinową

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń

Ginekologia estetyczna to zabiegi korygujące wygląd i funkcjonowanie narządów płciowych. Z jednej strony są skierowane do kobiet, którym zmiany postępujące wraz z wiekiem, ciążami lub przebytymi chorobami uniemożliwiają czerpanie pełnej przyjemności ze stosunków płciowych. Z drugiej – do każdej kobiety, która z dowolnego powodu chciałaby poprawić wygląd swoich stref intymnych. Z myślą o holistycznym podejściu do piękna kobiet, wprowadziliśmy do naszej oferty kompleksowe rozwiązania z zakresu ginekologii estetycznej w Warszawie. Szeroki wachlarz zabiegów, które poniżej proponujemy, przyczyni się do podniesienia komfortu codziennego życia, estetyki, może mieć pozytywny wpływ również na życie intymne.

W Klinice Ambroziak w Warszawie przeprowadzamy łyżeczkowanie macicy, które pomaga m.in. w wyeliminowaniu polipów, resztek błony śluzowej z krwawienia po klimakterium. Aby leczyć pacjentki cierpiące na nietrzymanie moczu, wykonujemy ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową i operacje, jeśli chodzi o wysiłkowe nietrzymanie moczu. Zabieg powiększania punktu G pozwala poprawić u naszych pacjentek satysfakcję z życia erotycznego. Dostępna jest u nas także szczepionka przeciwko wirusowi HPV. Aby przystąpić do zabiegów estetycznej ginekologii w Warszawie, należy poddać się testowi na występowanie stanu zapalnego pochwy i dróg moczowych. W przypadku wyniku pozytywnego zabieg musi zostać odłożony w czasie.

Skomplikowane zabiegi ginekologiczne w Warszawie w delikatnych okolicach narządów płciowych wymagają precyzyjnych i bezpiecznych narzędzi. Z takich właśnie urządzeń korzystamy w Klinice Ambroziak. Rewolucją jest technologia Desirial, która pozwala na plastykę warg sromowych, poprawę nawilżenia pochwy i ukształtowanie jej. Zabieg liftingu krocza przeprowadzamy z wykorzystaniem innowacyjnej nici Vaginal Narrower. Wreszcie Laser Mona Lisa Touch pozwala odmłodzić i zregenerować kobiecie miejsca intymne. Uwaga! Zabiegi ginekologii estetycznej nie zastąpią regularnych badań u specjalisty ginekologa w Warszawie.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy