Leczenie atopowego zapalenia skóry

Innowacyjne podejście do AZS
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Borykasz się z umiarkowanym lub ciężkim przebiegiem atopowego zapalenia skóry?

Konwencjonalne terapie nie przyniosły żadnego rezultatu? Weź udział w darmowych badaniach klinicznych i pomóż nam zweryfikować nowy lek. Dzięki Twojemu wsparciu być może w przyszłości uda nam się poprawić los rzeszy osób, które borykają się z tą ciężką przypadłością.

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, a z atopowym zapaleniem skóry borykasz się co najmniej od roku – zgłoś się do Kliniki Ambroziak. Nasz specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad i zakwalifikuje do udziału w badaniu klinicznym. Jedyne, co musisz przygotować, to dokumentacja medyczna, która potwierdzi, że z przypadłością zmagasz się co najmniej od roku.

Kiedy specjalista z naszej kliniki zakwalifikuje Cię do badania, wówczas będziesz musiał uczestniczyć w cotygodniowych wizytach w ośrodku. Oprócz podania testowanego leku zostaniesz poddany także wszelkim badaniom diagnostycznym. Na tym etapie badań klinicznych musimy także określać skuteczność testowanego leku, dlatego zostaniesz przeprowadzony także przez szereg analiz, które określać będą, na ile stan Twojej skóry ulega poprawie po wdrożeniu konkretnej dawki.

Jeżeli zgłosisz się i zostaniesz zakwalifikowany do badania, nie oznacza to, że będziemy podawać Ci lek aż do momentu zakończenia nad nim wszelkich prac. Udział w tym przedsięwzięciu jest w pełni dobrowolny, co oznacza, że w każdej chwili możesz zrezygnować z udziału bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Po więcej informacji na temat badania zapraszamy do kontaktu z Zespołem Badań Klinicznych. Można to zrobić:

  • telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–16:00, pod numerem: 607 552 196,
  • mailowo: [email protected], w treści wiadomości prosimy podać numer kontaktowy.

Dlaczego warto?

Udział w badaniu jest bezpłatny, a jego ochotnicy odgrywają bardzo ważną rolę, ponieważ mogą przysłużyć się nauce. Tylko i wyłącznie dzięki dobrowolnym ochotnikom mamy możliwość zbadać i bliżej poznać substancję, która być może w przyszłości stanie się powszechnie wykorzystywanym lekiem. Istnieje również szansa, że preparat, który podajemy pacjentom, przyczyni się do polepszenia stanu zdrowia i zmniejszy objawy związane z atopowym zapaleniem skóry.

Co musisz wiedzieć?

Cena

Badania kliniczne są całkowicie bezpłatne

Jak często powtarzać

Uczestnicy badania klinicznego muszą zgłaszać się do naszej placówki raz w tygodniu
Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W badaniu klinicznym nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie. Jeżeli atopowe zapalenie skóry występuje od stosunkowo niedawnego czasu, czyli krócej niż rok, to również dyskwalifikuje do udziału w badaniu.

Efekty badań klinicznych będą na bieżąco monitorowane oraz raportowane przez naszych specjalistów.

Opinie

* * * * *
Świetne miejsce , profesjonalna obsługa , wysokiej jakości usługi medycyny estetycznej.
Joanna

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Kryptoliza migdałków podniebiennych

Kryptoliza migdałków podniebiennych

Otwarte krypty migdałków mogą być przyczyną wielu problemów, mogą bowiem pojawiać się w nich kamienie migdałkowe (czopy retencyjne) powodujące reakcję zapalną: powiększenie, ...
Leczenie migreny toksyną botulinową

Leczenie migreny toksyną botulinową

Migrena to ból głowy charakteryzujący się zwykle jednostronnym początkiem, czasem trwania od 4 nawet do 72 godzin, nudnościami i wymiotami ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy