Leczenie atopowego zapalenia skóry

Innowacyjne podejście do AZS
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Borykasz się z umiarkowanym lub ciężkim przebiegiem atopowego zapalenia skóry?

Konwencjonalne terapie nie przyniosły żadnego rezultatu? Weź udział w darmowych badaniach klinicznych i pomagając sobie jednocześnie pomóż nam zweryfikować nowy lek, niedostępny jeszcze na rynku. Dzięki Twojemu wsparciu być może w przyszłości uda nam się poprawić los rzeszy osób, które borykają się z tą ciężką przypadłością.

Badanie ma na celu ocenę bezpieczeństwa i skuteczności badanego leku u osób z atopowym zapaleniem skóry o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego.

Prowadzimy rekrutację dla Pacjentów w trzech grupach wiekowych :

- dzieci 7-11 lat

- młodzież 12-17 lat

- dorośli powyżej 18 r.ż.

Umów się na bezpłatną konsultację podczas której nasz specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad oraz zakwalifikuje do udziału w badaniu klinicznym. Jedyne, co musisz przygotować, to dokumentacja medyczna potwierdzającą że zmagasz się z tą przypadłością.

W czasie trwania badania  będzie Pan/Pani:

  • poddawany/-a regularnym badaniom diagnostycznym pod specjalistyczną opieką lekarza prowadzącego badanie oraz zespołu badawczego;
  • poddawany/-a specjalistycznym badaniom w celu oceny skuteczności leku w przypadku Pana/Pani choroby (lekarz prowadzący omówi z Panem/Panią szczegółowo te badania, gdy zostanie Pan/Pani zakwalifikowany/-a);
  • uczestniczyć w zaplanowanych wizytach w ośrodku badawczym. 

W trakcie trwania badania zostaną Panu/Pani zapewnione leki badane oraz wszelka opieka lekarska. W dowolnej chwili i z dowolnego powodu może Pan/Pani opuścić badanie nie podając powodu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Badania , prosimy skontaktować się z Zespołem Badań Klinicznych:

  • Telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00, tel. 607 552 196
  • Mailowo do poszczególnych Koordynatorów:

- dzieci 7-11 lat  [email protected]

- młodzież 12-17 lat [email protected]

- dorośli powyżej 18 r. ż [email protected]

W treści wiadomości prosimy podać numer kontaktowy.

Mamy nadzieję, że lek badany  może w przyszłości pomóc osobom cierpiącym z powodu przewlekłego atopowego zapalenia skóry (AZS).

Dlaczego warto?

Udział w badaniu jest bezpłatny, a jego ochotnicy odgrywają bardzo ważną rolę, ponieważ mogą przysłużyć się nauce. Tylko i wyłącznie dzięki dobrowolnym ochotnikom mamy możliwość zbadać i bliżej poznać substancję, która być może w przyszłości stanie się powszechnie wykorzystywanym lekiem. Istnieje również szansa, że preparat, który podajemy pacjentom, przyczyni się do polepszenia stanu zdrowia i zmniejszy objawy związane z atopowym zapaleniem skóry.

Co musisz wiedzieć?

Cena

Badania kliniczne są całkowicie bezpłatne
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W badaniu klinicznym nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie. Jeżeli atopowe zapalenie skóry występuje od stosunkowo niedawnego czasu, czyli krócej niż rok, to również dyskwalifikuje do udziału w badaniu.

Efekty badań klinicznych będą na bieżąco monitorowane oraz raportowane przez naszych specjalistów.

Opinie

* * * * *
Świetne miejsce , profesjonalna obsługa , wysokiej jakości usługi medycyny estetycznej.
Joanna

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Kryptoliza migdałków podniebiennych

Kryptoliza migdałków podniebiennych

Otwarte krypty migdałków mogą być przyczyną wielu problemów, mogą bowiem pojawiać się w nich kamienie migdałkowe (czopy retencyjne) powodujące reakcję zapalną: powiększenie, ...
Leczenie migreny toksyną botulinową

Leczenie migreny toksyną botulinową

Każdy, kto kiedykolwiek cierpiał na migrenę, wie, że nie jest to tylko zwykły ból głowy. To ból, który często potrafi ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy