Venus Velocity

Jedwabiście gładka skóra
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Urządzenie Venus Velocity zaprasza nas do nowej ery epilacji laserowej.

Jeżeli do tej pory baliśmy się zabiegów tego typu ze względu na długi czas ich trwania połączony z bólem oraz niepewnymi efektami, to w zetknięciu z tą technologią możemy porzucić wszelkie obawy.

Za sprawą Venus Velocity epilacja laserowa nie będzie wymagała od nas większego przygotowania czy dostosowywania zabiegu pod nasz plan dnia. Możemy go wykonać dosłownie w przerwie od pracy, ponieważ depilacja nawet rozległych obszarów ciała nie powinna zająć dłużej niż pół godziny. Jest to idealna opcja nie tylko dla pań, które pragną cieszyć się gładką skórą. Venus Velocity idealnie sprawdzi się również u panów zmagających się z nadmiernym owłosieniem. Często może być ono problematyczne i występować w takich miejscach, do których trudno byłoby dotrzeć zwykłą maszynką.

Venus Velocity emituje wiązkę światła, która dociera do cebulki włosów i za sprawą temperatury prowadzi do jej zniszczenia. Co warto wiedzieć, urządzenie generuje fale o długości 800 nm. Dzięki temu odpowiednia ilość energii dostaje się na tyle głęboko, aby skutecznie uszkodzić mieszki włosowe. Jednocześnie jest bezpieczna dla każdego rodzaju skóry, nie prowadzi do jej uszkodzeń i może być z powodzeniem wykorzystywana nawet przy ciemniejszych karnacjach.

Niegdyś osobom o ciemniejszej barwie skóry lub jaśniejszych włoskach odradzano przystępowania do zabiegu epilacji laserowej. Do tej pory specjaliści ostrzegali, że w takich przypadkach może on okazać się niemal całkowicie nieskuteczny. Za sprawą Venus Velocity jesteśmy jednak w stanie dotrzeć do włosów o zdecydowanie mniejszym stężeniu melaniny. Takie zabiegi wymagać będą jednak nieco większej ilości serii.

Dlaczego warto?

Venus Velocity, w porównaniu do innych urządzeń tego typu, działa niemal błyskawicznie, a po kilku lub kilkunastominutowej sesji możemy wrócić do codziennych sprawunków. Zastosowanie innowacyjnej technologii zapewnia ciągłe chłodzenie i dostosowywanie optymalnej temperatury dla skóry, co eliminuje nieprzyjemne odczucia związane z bólem i dyskomfortem.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało, twarz

Cena

od 300 zł

Rozwiązany problem

Niechciane owłosienie, nadmierne owłosienie

Jak często powtarzać

Co 4-8 tygodni

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru

Efekty

Po wykonaniu wszystkich rekomendowanych przez specjalistę serii zabiegów możemy cieszyć się gładką, przyjemną w dotyku skórą. Możemy także pożegnać problem podrażnień, wrastających włosków czy nadmiernego owłosienia.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Pacjent otrzymuje specjalne okulary, które chronią wzrok przed działaniem lasera. Odsłania wybraną partię ciała, którą następnie specjalista smaruje żelem. W dalszym kroku przechodzi się już do wykonywania właściwego zabiegu. Specjalista przykłada głowicę urządzenia do skóry, wykonując określone ruchy. Venus Velocity daje możliwość skorzystania z dwóch trybów pracy. Pierwszy z nich to PULSE, który dostarcza do skóry wyższy poziom energii, co pozwala na zmniejszenie ilości niezbędnych sesji. Drugi natomiast to tryb SLIDE, dzięki któremu głowica lasera może cały czas pozostawać w ruchu, sprawiając, że zabieg jest niemal bezbolesny. Specjalista może przełączać się pomiędzy tymi dwoma trybami, odpowiednio dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszej skóry.

Bardzo ważne jest, aby do dwóch miesięcy po zabiegu nie wystawiać skóry bezpośrednio na słońce. Za każdym razem należy zastosować krem z wysokim filtrem, najlepiej SPF 50. Przez pierwszych kilka dni dobrze jest także unikać sauny, gorących kąpieli czy ćwiczeń fizycznych, aby nie narażać skóry po zabiegu na uszkodzenia.

Do zabiegu nie mogą przystąpić osoby ze świeżą opalenizną. Wszyscy cierpiący na epilepsję, łuszczycę, bielactwo, cukrzycę czy przyjmujący leki obniżające krzepliwość krwi także muszą zrezygnować z depilacji. Venus Velocity jest niewskazany również dla matek karmiących piersią bądź kobiet w ciąży. Aktywne rany, podrażnienia lub infekcje skóry powinny najpierw ulec całkowitemu zagojeniu przed przystąpieniem do zabiegu.

Pacjenci zgodnie przyznają, że ból jest niemal nieodczuwalny. Bardziej określają to mianem niewielkiego dyskomfortu. Jednak krótki czas trwania zabiegu rekompensuje te doznania.

Po wykonaniu wszystkich serii zabiegów epilacji laserowej będziemy mogli przywitać gładką skórę, bez włosów ani podrażnień.

Efekt gładkiej skóry będzie towarzyszył nam już na zawsze. Specjaliści sugerują jednak wykonywanie raz w roku jednego zabiegu przypominającego.

Po zabiegu nasza skóra może być lekko zaczerwieniona i bolesna, jednak maksymalnie po kilku godzinach takie objawy powinny ustąpić.

Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Wówczas pozbywamy się nawet do 30% owłosienia, które aktualnie pozostawało w fazie wzrostu. Z każdym kolejnym zabiegiem włosów będzie coraz mniej.

Zabieg epilacji laserowej należy powtarzać co 4–8 tygodni. Liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie i różni się w zależności od koloru naszego owłosienia, opalenizny czy karnacji skóry. Zazwyczaj jest to od 4 do 10 zabiegów.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Vectus Palomar

Vectus Palomar

Najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się włosków w ciała? Laser Vectus Palomar! Wyobraź sobie, że jedynie kilka zabiegów może dzielić ...
Venus Legacy ciało

Venus Legacy ciało

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Storz Medical sylwetka
Małgorzata Filipek - Opiekun Klientów VIP, Specjalista ds. Social Media

Storz Medical sylwetka

Storz Medical to szwajcarska i pionierska marka, która jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych Hi-Tech emitujących falę akustyczną. Urządzenie wykorzystywane ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy