Kosmetologia

Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne

Kosmetologia dba o dobrą kondycję i wygląd skóry. Ten dział dermatologii, zwany również kosmetyką lekarską, leczy oraz pielęgnuje skórę borykającą się z niedoskonałościami lub zmianami chorobowymi. Zabiegi kosmetologiczne stosować możemy jednak nie tylko na skórę borykającą się z problemami. Pośród dostępnych opcji znajdziemy również takie, które poprawiają jej witalność, rewitalizują ją, a także odmładzają i nadają świeżości. 

Proponowane przez naszą klinikę zabiegi kosmetologiczne będą pomocne w ciężkiej walce z przebarwieniami i niedoskonałościami. Zaopiekujemy się także szczególnie wymagającą wrażliwą i zaczerwienioną skórą. Nasi specjaliści pomogą zarówno zminimalizować stany zapalne, jak również sprawią, że cera będzie gładka i odmłodzona.

Z myślą o wyjątkowych potrzebach skóry, stworzyliśmy osobny dział kosmetologii, funkcjonujący w warszawskiej Klinice Ambroziak. Dział ten obejmuje zabiegi na twarz i ciało i stanowi uzupełnienie dla dermatologii oraz zabiegów medycyny estetycznej. Celem stosowania zabiegów kosmetologicznych i profesjonalnych preparatów kosmetycznych jest głównie podniesienie atrakcyjności ciała z wykorzystaniem nieinwazyjnych metod, niewymagających okresu rekonwalescencji.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Genius
Precyzja radiofrekwencji mikroigłowej
Cosmo Face - japoński lifting twarzy
Lifting dotykiem
Zoga Face integration
Dermapen na blizny
Odnowa i regeneracja skóry
Dermapen
Odmładzające mikronakłuwanie
Dermapen DNA + C
Ze zdwojoną siłą
Diego Dalla Palma-WhiteLight
Kuracja na przebarwienia
Diego Dalla Palma-FilLift
Rewitalizacja komórkowa i lifting
Forlle'd - Profesjonalny Zabieg Platynowy
Piękno z platyny
Forlle'd Luksusowy zabieg nawilżający
Tylko dla Ciebie
Intraceuticals Opulence
Rozjaśnianie przebarwień
Venus Legacy twarz
Sposób na zmarszczki mimiczne
Aquapure
Stymulujący hydropeeling
MiraDry
Gwarancja świeżości
Peelingi Chemiczne
Przyspieszenie odnowy komórkowej
Pelleve
Zbawienne fale
Peeling Węglowy
Oczyszczająca moc węgla
Laser Cutera Excel HR Genesis
Powiew świeżości
Ph Formuła Phanstastic C
Moc witaminy C
PH Formula pHenomen ACNE C+
Moc witaminy C
PH Formula Phenomen Age C+
Moc witaminy C
Ph Formula pHenomen CR COMPLEX C+
Moc witaminy C
Ph Formuła Phenomen Mela C+
Moc witaminy C
Ph Formuła Phull Mela
Bogactwo składników aktywnych
Saint Malo - Rytuały dla ciała
Czas na relaks
Vectus Palomar
Jedwabiście gładka skóra
Venus Velocity
Jedwabiście gładka skóra
Laser Cutera Excel HR
Jedwabiście gładka skóra
Harmony XL ClearLift
Harmonia Skóry
Alma Harmony XL - DyeVL
Harmonia Skóry
Alma Harmony XL - Pixel
Harmonia Skóry

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Problemom skórnym powiedz stanowcze nie!

Klinika Ambroziak oferuje cały zakres zabiegów kosmetologicznych.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy: Dermapen, MiraDry, peelingi chemiczne, Pelleve, Saint Malo, Venus Legacy oraz Yellow Peel. Są to zabiegi oczyszczające, złuszczające, rewitalizujące i opóźniające starzenie skóry. Dzięki nim rozwiążemy także różne problemy estetyczne, a także podniesiemy poziom naszego samopoczucia, a nawet komfort życia. Wszystkie zabiegi odznaczają się wysokim poziomem bezpieczeństwa i doskonałymi rezultatami. Każdy z nich poprzedza konsultacja kosmetologiczna, która pozwala dobrać najlepsze rozwiązania dla naszych pacjentów.

Oprócz zabiegów kosmetologicznych, przeprowadzanych w naszej klinice przez specjalistów w tej dziedzinie, możemy zaproponować naszym pacjentom całą gamę naukowo opracowanych kosmetyków. Kosmetolog pomoże dobrać bezpieczne i skuteczne preparaty do konkretnych potrzeb skóry. Są to substancje niedostępne w żadnej drogerii czy aptece, będące idealnym uzupełnieniem przeprowadzonych zabiegów – jeszcze bardziej podkreślają ich efekty. W naszej klinice można zakupić następujące kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji w domu: Klinika Ambroziak&Universkin, Diego Dalla Palma, Forlle’d, Intraceuticals (serie Rejuvenate, Atoxelene, Opulence, Clarity, Rejuvenate + Boosters, Intraceuticals + Mask), Medik8, Obagi Medical, pHformula, Selvert Thermal Dermatologique.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy