Liposukcja HD Body Shaping

Perfekcja w każdym calu
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Mimo ćwiczeń fizycznych i restrykcyjnych diet istnieją miejsca na ciele, gdzie spalenie tkanki tłuszczowej bywa niemożliwe. Rozwiązanie w takich przypadkach może stanowić wykonanie zabiegu operacyjnego Liposukcji HD - Body Shaping, dzięki któremu zredukujemy niechciany tłuszcz i wymodelujemy swoją sylwetkę.

To, co różni zabieg Liposukcji HD - Body Shaping od zwykłej liposukcji to możliwość kształtowania nowej sylwetki. Dzięki wysokiej precyzji możemy nie tylko zabierać objętość tkanki tłuszczowej, ale również rzeźbić nasze ciało. Zaznaczając pewne części i akcentując kontury, nadamy naszym ciałom nowego wyglądu.

Dlaczego warto?

Trudna do spalenia tkanka tłuszczowa może sprawiać nam wiele stresu i zmniejszać poczucie własnej wartości. Liposukcja HD - Body Shaping pomoże nam poczuć się lepiej we własnym ciele.

Co musisz wiedzieć?

Rozwiązany problem

Ogólny nadmiar oraz trudna do spalenia tkanka tłuszczowa

Jak często powtarzać

Zabieg Liposukcji HD - Body Shaping to zabieg jednorazowy, a jego efekty zostają na lata

Czas trwania zabiegu

W zależności od zakresu zabiegu

Efekty

Efekty Liposukcji HD - Body Shaping to redukcja tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie sylwetki ciała.

Fizjoterapia jest nieodłącznym ogniwem operacji liposukcji. Fizjoterapia pooperacyjna zapewni lepsze, szybsze efekty przeprowadzonego zabiegu oraz zminimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Fizjoterapeuta dokona oceny i w zależności od czasu, jaki minął od operacji, wykona zabiegi takie, jak naświetlanie lampą LED, kinesiotaping przeciwobrzękowy, kinesiotaping na blizny, drenaże manualne limfatyczne, mobilizacje blizny, drenaże Icoone, zabieg STORZ, laseroterapię na blizny oraz nauczy, w jaki sposób należy wykonywać autoterapię w domu.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Pacjent przed operacją przechodzi konsultację z chirurgiem oraz kwalifikację anestezjologiczną, do której potrzebne jest wykonanie badań laboratoryjnych. Operacja jest przeprowadzona w znieczuleniu ogólnym. W pierwszej części pacjent jest ułożony na brzuchu, aby móc dokonać liposukcji pleców i boków. Następnie pacjent zostaje przełożony na plecy i wykonana jest liposukcja brzucha oraz boków. Kaniula pobierająca tłuszcz zostaje wprowadzona poprzez kilka małych, 3-4 mm nacięć do tkanki podskórnej, gdzie następnie jest przesuwana po leczonej okolicy celem wybrania tłuszczu. Pacjent po zabiegu zostaje na jedną noc w Klinice. Następnego dnia może wyjść do domu. Kolejne wizyty kontrolne są ustalane przez chirurga. Ważnym elementem zabiegu fizjoterapia pooperacyjna, głównie skupiająca się w początkowym okresie na wykonywaniu drenażów limfatycznych, a następnie na specjalnych masażach. Pełna rekonwalescencja trwa 30-45 dni.

Najważniejsze zalecenia pozabiegowe to regularna fizjoterapia - początkowo drenaż limfatyczny, następnie masaż okolic operowanych. Kontrole pozabiegowe co tydzień w początkowym okresie pozwalają oceniać na bieżąco stan pacjenta.

Pacjent przed operacją przechodzi konsultację z chirurgiem oraz kwalifikację anestezjologiczną, do której potrzebne jest wykonanie badań laboratoryjnych. Operacja jest przeprowadzona w znieczuleniu ogólnym. W pierwszej części pacjent jest ułożony na brzuchu, aby móc dokonać liposukcji pleców i boków. Następnie pacjent zostaje przełożony na plecy i wykonana jest liposukcja brzucha oraz boków. Kaniula pobierająca tłuszcz zostaje wprowadzona poprzez kilka małych, 3-4 mm nacięć do tkanki podskórnej, gdzie następnie jest przesuwana po leczonej okolicy celem wybrania tłuszczu. Pacjent po zabiegu zostaje na jedną noc w Klinice. Następnego dnia może wyjść do domu. Kolejne wizyty kontrolne są ustalane przez chirurga. Ważnym elementem zabiegu jest fizjoterapia pooperacyjna, głównie skupiająca się w początkowym okresie na wykonywaniu drenażów limfatycznych, a następnie na specjalnych masażach. Pełna rekonwalescencja trwa 30-45 dni.

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym i nie jest w związku z tym bolesny. Bezpośrednio po operacji typowa jest tkliwość i zwiększone napięcie operowanych okolic, które związane są między innymi z obrzękiem po operacji. W miarę upływu czasu dolegliwości te ulegają złagodzeniu, a w razie potrzeby można przyjmować leki przeciwbólowe zalecone przez prowadzącego chirurga.

Zabieg Liposukcji HD - Body SHaping pozwala pozbyć się nadmiaru oraz trudnej do spalenia tkanki tłuszczowej, przy okazji modelując sylwetkę ciała.

Zabieg Liposukcji HD - Body Shaping jest z założenia wykonywany jednorazowo, a jego efekty zostają na wiele lat po zabiegu.

Tak

• obrzęk i zasinienie operowanych okolic • krwawienie, powstanie krwiaka (może wymagać ponownej interwencji chirurgicznej) • stany zapalne i zakażenie • opóźnione gojenie się rany • miejscowa martwica skóry (12 razy częściej u palaczy) z wypadnięciem skóry • nierówności i zagłębienia powierzchni w okolicy operowanej • konieczność ponownego zabiegu korekcyjnego w przypadku niedostatecznej poprawy i satysfakcji pacjenta lub zbyt szybkiego, nieprzewidywalnego powrotu wiotkości tkanek

Efekty zabiegu Liposukcji HD - Body Shaping są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen efekt jest obserwowany po 30-45 dniach od zabiegu

Zabieg Liposukcji HD - Body Shaping jest z założenia wykonywany jednorazowo, a jego efekty zostają na wiele lat po zabiegu.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Drenaż podciśnieniowy

Drenaż podciśnieniowy

Drenaż podciśnieniowy to doskonała alternatywa do drenażu manualnego. Często po niektórych zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej wskazane jest wykonanie mocniejszego ...
Drenaż manualny
Klaudia Ciszewska -Pracownik Administracji

Drenaż manualny

Drenaż manualny jest to zabieg mający na celu poprawę krążenia limfatycznego, a co za tym idzie, redukcję istniejących obrzęków.
Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

Modelowanie twarzy i ciała jeszcze nigdy wcześniej nie było tak skuteczne. Wszystko to zawdzięczamy urządzeniu, który jest w stanie pomóc, ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy