Leczenie pokrzywki przewlekłej

Nowatorskie podejście do problemów skórnych
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Większość z nas co najmniej raz w życiu doświadczyła wysiewu bąbli na skórze, którym towarzyszyło silne uczucie lub też pieczenia. Takie przypadki mogą występować od czasu do czasu i spowodowane są wówczas alergiami, infekcjami czy nawet przebywaniem przez zbyt długi czas na mrozie lub w upale. Kiedy te uciążliwe objawy nie mijają jednak co najmniej po sześciu tygodniach – wówczas można mówić o pokrzywce przewlekłej.

Pokrzywka przewlekła wpływa przede wszystkim na nasze fizyczne samopoczucie. Większość z nas wszelkie zmiany skórne odbiera jako nieestetyczne, do tego dochodzi uporczywe swędzenie lub pieczenie, którego często nie da się załagodzić dostępnymi na rynku lekami. Nie ulega wątpliwości, że zmaganie się z tą chorobą na dłuższą skalę wpływa także na komfort życia. Możemy wówczas czuć się mniej zmotywowani do pracy, spotkań w gronie znajomych, a nawet do pielęgnowania naszych zainteresowań.

Pacjenci, którzy chcieliby wyrwać się z takiego stanu, mogą zgłosić się do naszych specjalistów z Kliniki Ambroziak. Mimo że wcześniejsze metody terapii zawiodły lub nie przyniosły spodziewanych efektów, to nie oznacza, że nie ma wyjścia z tej sytuacji. Dzięki udziałowi w naszym badaniu klinicznym możesz przetestować niedostępny jeszcze na rynku lek, który być może w przyszłości odmieni los innych ludzi cierpiących na pokrzywkę przewlekłą.

Prowadzimy rekrutację dla Pacjentów w dwóch grupach wiekowych:

- pacjenci którzy ukończyli 18 lat,

- pacjenci od 12 r.ż.

 Szansę na udział w badaniu klinicznym mają Pacjenci, którzy :

  • mają dokumentację medyczną potwierdzającą, że chorują na to schorzenie,
  • leki przeciwhistaminowe nie kontrolują objawów choroby,
  • spełnione są dodatkowe kryteria, które zostaną omówione w trakcie wizyty u naszego lekarza.

Dla osób zakwalifikowanych do badania oferujemy bezpłatnie:

  • nowy lek badany w leczeniu pokrzywki przewlekłej
  • badania diagnostyczne zgodne z protokołem badania klinicznego
  • opiekę naszego zespołu medycznego

Udział w badaniu jest dobrowolny i można się z niego wycofać w dowolnym momencie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Badania , prosimy skontaktować się z Zespołem Badań Klinicznych:

W treści wiadomości prosimy podać numer kontaktow.

Dlaczego warto?

W momencie, kiedy leki przeciwhistaminowe lub też inne rodzaje terapii nie działają na naszą chorobę, warto zapisać się na badanie kliniczne. Pomożemy w ten sposób przetestować nowy lek, który być może w przyszłości trafi na stałe do aptek. Nasi lekarze specjaliści otoczą wszystkich pacjentów profesjonalną opieką. Zapewniamy także regularne darmowe badania diagnostyczne.

Co musisz wiedzieć?

Cena

Badanie pozostaje bezpłatne dla wszystkich zakwalifikowanych osób
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Nie będziesz mógł wziąć udziału w badaniu, jeżeli pokrzywka doskwiera ci przez okres krótszy niż 6 miesięcy. Przeciwwskazaniem do udziału będzie także zbyt młody wiek. W badaniu za zgodą rodziców udział wziąć mogą nawet młodzi pacjenci, jednak warunkiem jest, aby mieli ukończone co najmniej 12 lat.

Opinie

* * * * *
Do kliniki Ambroziak trafiłam z polecenia i szczerze mówiąc lepiej nie mogłam trafić. Zgłosiłam się z poważnymi problemami skórnymi i z tak kompleksowym podejściem nie spotkałam się nigdy wcześniej.
Zoja Okruszko

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser frakcyjny
Dalia Chrzanowska- Specjalista dermatolog-wenerolog

Laser frakcyjny

Zabieg laserem frakcyjnym rekomendowany jest dla osób chcących odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości takich jak niewielkie blizny, drobne ...
Wideodermatoskopia - badanie pieprzyków i znamion

Wideodermatoskopia - badanie pieprzyków i znamion

Pieprzyki, brodawki, plamy czy przebarwienia – chyba każdy z nas znajdzie na swojej skórze co najmniej kilka takich zmian. Możemy ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy