Jestem mamą

Ciało po porodzie może odzyskać dawną witalność

Bycie mamą to niezwykła i ważna rola. Po narodzinach dziecka często poświęcamy całą uwagę maleństwu, odkładając swoje potrzeby na dalszy plan. Dlatego zespół naszych specjalistów postanowił zadbać właśnie o mamy, w tym szczególnym dla nich czasie.

Zaraz po porodzie oraz w okresie karmienia piersią, kobiety muszą bardzo uważać na wszystko, co jedzą lub czego używają do pielęgnacji, aby nie zaszkodzić dziecku. W Klinice Ambroziak przygotowaliśmy zabiegi dedykowane właśnie mamom – relaksujące, pielęgnujące, ale przede wszystkim bezpieczne dla maluszków. Okres po porodzie jest też niezwykle specyficzny, jeżeli chodzi o wygląd ciała. Nasza sylwetka może znacząco odbiegać od standardów, do których przez wiele lat przywykliśmy. Często musimy mierzyć się z bliznami, rozstępami, rozciągniętą skórą. Dodatkowo ciążyć na nas mogą nadprogramowe kilogramy. I choć te wszystkie elementy stanowią specyficzną pamiątkę po ciąży, to nie musimy mieć sobie za złe, że chcemy doprowadzić ciało do takiego stanu, w którym czujemy pełny komfort. W Klinice Ambroziak proponujemy kompleksowe zabiegi na ciało i twarz, które na nową pozwolą ci cieszyć się atrakcyjnym ciałem po porodzie.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Diego Dalla Palma mum & baby
Drenaż podciśnieniowy
Leczniczy masaż
Terapia antycellulitowa
Diego Dalla Palma Tone Up
Pielęgnacja ciała
Terapia przeciwrozstępowa

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Z powrotem poczuj się dobrze w swojej skórze

Ciało po ciąży potrzebuje czasu, aby wrócić do dawnej formy.

Nie musimy jednak siedzieć i czekać aż odzyskamy dawną świetność. Ciału zdecydowanie można pomóc! Odpowiedzią dla skóry po przebytej ciąży są zabiegi, które przygotowaliśmy w Klinice Ambroziak z myślą o wszystkich świeżo upieczonych mamach. Nie ulega wątpliwości, że teraz na pierwszym planie zawsze będzie już nasze maleństwo. Warto jednak zadbać o swoje potrzeby, ponieważ dobre samopoczucie i samoakceptacja z pewnością udzielą się także naszym najbliższym.

Dla wszystkich Pań, którym po ciąży doskwiera nadmierna tkanka tłuszczowa, rekomendujemy zabieg laserem ICOONE. Jest on w pełni bezpieczny również dla karmiących piersią mam. Ma on przede wszystkim działanie antycellulitowe oraz ujędrniające. Panie szczególnie cenią ten zabieg, ponieważ za jego sprawą można szybciej pozbyć się pociążowego brzucha. Jeżeli natomiast po porodzie odczuwamy nadmierne zmęczenie, to efekty tego mogą odbić się na naszej twarzy. Matowa skóra, pozbawiona blasku oraz pokryta pierwszymi zmarszczkami lub przebarwieniami to coś, z czym często zmagają się kobiety po porodzie. Odpowiedź na ten problem stanowi zabieg Intraceuticals, którego efekty dostrzeżemy niemal od razu. Odmłodzona, wygładzona skóra bez obrzęków i niedoskonałości, to coś, co sami od razu dostrzeżemy, a na pewno nie umknie to również uwadze innych osób.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy