Zanim zostanę mamą

Wypróbuj zabiegi dla kobiet w ciąży

Zabiegi podczas ciąży mogą wzbudzać wiele wątpliwości. Pewne jest natomiast, że ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety. Dlatego właśnie w tym szczególnym czasie warto zadbać o swoje ciało i zapewnić sobie prawdziwy relaks.

W Klinice Ambroziak przygotowaliśmy pełen wachlarz zabiegów dla przyszłych mam, które pozytywnie wpłyną na jakość skóry oraz samopoczucie pacjentki. Należy również podkreślić, że są one całkowicie bezpieczne dla dziecka i w żaden sposób nie wpływają na przebieg samej ciąży. Mogą jedynie sprawić, że okres ten będzie dla nas jeszcze bardziej przyjemny i pozytywny. Ten szczególny czas stanowi przede wszystkim wyzwanie dla naszej skóry, dlatego nie warto pozostawiać jej samej sobie, a szczególnie zadbać o jej elastyczność i nawilżenie. Rozstępy pojawiają się u przeważającej większości kobiet podczas ciąży. I choć na ich pojawienie się ma wpływ wiele czynników, poprzez uwarunkowania genetyczne, po kondycję naszej skóry, to mamy również możliwość, aby im przeciwdziałać. Dla niektórych przyszłych mam ciąża może być także okresem związanym ze stresem i niepokojem. Często czujemy się wtedy niepewnie, czy dobrze sprawdzimy się w nowej roli. Prawdopodobnie większość przyszłych mam bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, jak stres może negatywnie oddziaływać na przebieg ciąży. Dlatego zabiegi relaksujące i rozluźniające ciało mogą mieć niezwykle pozytywny wpływ nie tylko na nasz psychiczny komfort, ale również na prawidłowy rozwój dziecka.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości
Zbawienny dotyk
Kinesiotaping
Diego Dalla Palma mum & baby
Drenaż podciśnieniowy
Leczniczy masaż
Profilaktyka przeciwrozstępowa
Pielęgnacja twarzy

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Podczas ciąży ważny jest komfort fizyczny i psychiczny kobiety

Przygotowaliśmy szereg zabiegów dedykowanych kobietom w ciąży.

Wraz z rozwojem medycyny estetycznej możemy zaproponować szeroki wachlarz rozwiązań, stworzony wyłącznie z myślą o przyszłych mamach.

Dla organizmu kobiety okres ciąży bardzo często oznacza przypadłości związane z bólem oraz obrzękami ciała. Może to wpływać zarówno na nasz dyskomfort fizyczny, jak i ogólne pogorszenie samopoczucia. W Klinice Ambroziak oferujemy specjalne rozluźniające masaże. Taka godzinna sesja masażu wykonywana przez jednego z naszych specjalistów to idealny czas na zadbanie o siebie, odetchnięcie i zaczerpnięcie odrobiny relaksu. Ich regularne wykonywanie może natomiast przynieść naprawdę ciekawe rezultaty. Przypływ energii, rozluźnienie mięśni, poprawa samopoczucia czy ustąpienie bólu to tylko kilka korzyści, na które najczęściej wskazują przyszłe mamy. Okres ciąży to także dobry moment, aby zadbać o kondycję skóry. Jest ona wówczas szczególnie narażona na utratę witalności, przebarwienia czy rozstępy. Dlatego w naszej klinice przygotowaliśmy peelengi na całe ciało bazujące wyłącznie na naturalnych produktach. Naszą intencją było pozostawienie skóry możliwie gładkiej, odprężonej i nawilżonej, co też potwierdzają przyszłe mamy, które zdecydowały się na tego rodzaju zabieg.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy