Laser Discovery Pico

Wiele problemów- jedno rozwiązanie
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Zabiegi laserem Discovery Pico pozwalają lekarzom zwalczyć wiele defektów. Usunięcie tatuażu, leczenie skomplikowanych przebarwień - posłonecznych, pozapalnych i hormonalnych (melasma).

Dzięki nowoczesnej technologii, Laser Discovery Pico wymaga znacznie mniej zabiegów, aby uzyskać spektakularny efekt. Za pomocą tego lasera można również wykonywać nieinwazyjne zabiegi rewitalizacji i odmłodzenia skóry z bardzo krótkim okresem rekonwalescencji lub całkowicie bez niej.

Dlaczego warto?

Zastosowana technologia super krótkich impulsów (450 pikosekund!) znacząco ogranicza efekt cieplny w tkankach. Dlatego też większość zabiegów wykonywanych laserem pikosekundowym nie wymaga znieczulenia. Wyjątkiem mogą być pierwsze zabiegi usuwania mocno wybarwionych tatuaży oraz usuwanie rozstępów i w tych przypadkach stosuje się znieczulenie miejscowe. Brak bólu, szybka rekonwalescencja albo jej brak i szybkie, spektakularne efekty sprawiają, że laser Discovery Pico jest rozwiązaniem, z którego pacjentki i pacjenci kliniki Ambroziak są zawsze zadowoleni.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz i ciało

Cena

od 640 zł

Rozwiązany problem

Niechciane tatuaże, przebarwienia

Jak często powtarzać

W zależności od zastosowania, zgodnie ze schematem terapii.

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru zabiegowego

Efekty

Efekty terapii laserem Discovery Pico są stosunkowo szybkie i bardzo zauważalne, lecz różnią się w zależności od leczonego problemu: Łagodne zmiany barwnikowe – zwykle pojedynczy zabieg wystarcza do uzyskania trwałego efektu. Usuwanie tatuaży - Usunięcie jest trwałe, nie obserwuje się powstawania blizn w miejscu leczenia. Przebarwienia hormonalne - utrzymanie efektu w tym wskazaniu związane jest z koniecznością stałej, skutecznej ochrony przeciwsłonecznej. Blizny i przebudowa skóry - przebudowa jest trwała, w zależności od wskazania, czasem zaleca się wykonanie kilku serii zabiegów.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg laserem Discovery Pico polega na strzałach wiązką laserową , tak by pokryć całą okolicę zabiegową. W zależności od problemu z jakim zgłasza się pacjent, lekarz dermatolog dobiera odpowiednią moc oraz końcówkę zabiegową dedykowaną konkretnym zaleceniom. Tak jak do każdego zabiegu pacjent zakłada okulary ochronne zabezpieczające oczy.

Ochrona przed promieniowaniem UV przez 4 tygodnie po zabiegach; stosowanie kremów łagodzących bezpośrednio i przez kilka dni po zabiegu; u pacjentów ze skłonnościami do opryszczki – stosowanie doustnego acykloviru.

Przeciwwskazaniami są jakiekolwiek infekcje skóry w miejscu poddawanym działaniu lasera; opalona skóra lub ostatnie opalanie w okresie krótszym niż 2 tygodnie; przyjmowanie leków fotouczulających; nadwrażliwość na światło

Większość zabiegów laserem Discovery Pico nie wymaga znieczulenia. Te, które wymagają, poprzedzone są znieczuleniem miejscowym maścią, w związku z tym zabiegi nie są bolesne.

W zależności od problemu na który działamy

Łagodne zmiany barwnikowe – zwykle pojedynczy zabieg wystarcza do uzyskania trwałego efektu. Tatuaże – około 5 zabiegów (kolor zielony może wymagać większej ilości powtórzeń); przebarwienia hormonalne – 3-5 zabiegów daje dobre efekty. Blizny i przebudowa skóry – pierwsze rezultaty leczenia laserem Pico widoczne są po kilku tygodniach po zabiegu.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Cutera Enlighten III

Laser Cutera Enlighten III

Niechciane tatuaże, mała witalność skóry, zmiany barwnikowe oraz blizny - wszystkie te problemy potrafią być bardzo uciążliwe i każdy kto je ...
Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
Laser Fraxel Dual
Joanna Ambroziak, Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Laser Fraxel Dual

Fraxel® jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Działanie tego lasera polega na wytworzeniu tysięcy mikrouszkodzeń (niewidzialnych gołym okiem), co prowokuje ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy