Laser picosekudowy - Discovery Pico

Wiele problemów - jedno rozwiązanie
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Najnowocześniejszy na rynku laser, który gwarantuje najszybsze efekty? To właśnie Discovery Pico! Jeżeli chcielibyśmy pozbyć się niechcianego tatuażu lub niezbyt estetycznych blizn czy przebarwień to właśnie ten wariant będzie najlepszym rozwiązaniem naszych problemów.

Discovery Pico działa w oparciu o tak zwaną technologię pikosekundową. Bazuje ona na wysyłaniu znacznie krótszych impulsów, jednak zdecydowanie bardziej precyzyjnych. Jeżeli do tej pory obawialiśmy się laserowych zabiegów ze względu na wysoki poziom bólu, konieczną rekonwalescencję czy ryzyko poparzeń, to w tym przypadku takie obawy nie zachodzą. Wiele osób obawiało się również skorzystać z terapii laserem przez to, że nie zawsze dawał on stuprocentową gwarancję powodzenia, jeżeli chodzi o usuwanie tatuaży czy zmian na skórze. Laser Discovery Pico wnika na odpowiednią głębokość, rozbijając niechciane pigmenty. Jest w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem tatuażu, nawet takim, który zawiera kolorowy barwnik. Ponadto będzie sprzymierzeńcem w walce z piegami, przebarwieniami, trądzikiem i innymi zmianami. Dodatkowo laser ma jeszcze jedną ogromną zaletę – pobudza komórki do wzmożonej produkcji kolagenu. Oznacza to, że może być także z powodzeniem wykorzystywany do rewitalizacji, odświeżenia i napięcia skóry, a także pozbycia się niechcianych zmarszczek na twarzy, szyi czy dekolcie. Warto również wspomnieć, że zabiegi starszej generacji niejednokrotnie przysparzały sporo bólu i silnego dyskomfortu. Korzystały z nich osoby bardzo silnie zmotywowane do zmiany. Każdy z nas ma jednak inną tolerancję na ból, co nie oznacza jednak, że powinien rezygnować z atrakcyjnego dla siebie wyglądu. W takim wypadku najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie właśnie laser pikosekundowy.

Dlaczego warto?

Efekty terapii laserem Discovery Pico będą się różnić w zależności od problemu, który chcielibyśmy wyeliminować. Jeżeli zależy nam na usunięciu zmian skórnych, przebarwień czy piegów, wówczas efektu możemy spodziewać się już po pierwszym zabiegu. Redukcja blizn, rozstępów czy tatuaży wymagać będzie serii, zazwyczaj jest to około pięciu zabiegów. Możemy mieć po nich pewność, że zmiany będą trwałe, a po tak wykonanej kuracji nie pozostaną żadne dodatkowe blizny.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz i ciało

Cena

od 640 zł

Rozwiązany problem

Niechciane tatuaże, przebarwienia

Jak często powtarzać

W zależności od zastosowania, zgodnie ze schematem terapii.

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru zabiegowego

Efekty

Dzięki obkurczaniu i rewitalizacji pochwy laserem MonaLisa Touch szybko dostrzeżemy szereg pozytywnych rezultatów. Panie, które borykały się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, od razu poczują znaczną potrawę. Pochwa stanie się naturalnie bardziej nawilżona i co za tym idzie – mniej podatna na infekcje czy świąd. Poprawi się również jej elastyczność, dzięki czemu możemy spodziewać się lepszych doznań podczas stosunków. Jak sami widzimy, zabieg MonaLisa Touch jest zabiegiem kompleksowym. Dzięki niemu polepszy się zarówno jakość naszego życia seksualnego, jak i wpłynie on na codzienny komfort oraz swobodę, a my zapomnimy o wszelkich dolegliwościach miejsc intymnych.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg laserem Discovery Pico polega na strzałach wiązką laserową, tak by pokryć całą okolicę zabiegową. W zależności od problemu, z jakim zgłasza się pacjent, lekarz dermatolog dobiera odpowiednią moc oraz końcówkę zabiegową dedykowaną konkretnym zaleceniom. Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent zakłada okulary ochronne zabezpieczające oczy. Sama procedura trwa maksymalnie kilkanaście minut, a jej czas zależy od obszaru, który zostaje poddany kuracji.

Po zabiegu konieczne jest stosowanie kremów regenerujących zaleconych przez specjalistę. Nie wolno również eksponować skóry bezpośrednio na słońce. Za każdym razem trzeba nałożyć odpowiednią ilość kremu z wysokim filtrem.

Zabiegów laserem pikosekundowym nie wykonuje się na świeżo opalonej skórze lub w przypadku aktywnych infekcji. Przeciwwskazaniem są również nowotwory skóry oraz zażywanie leków światłouczulających.

W większości przypadków specjaliści nie stosują znieczulenia do wykonywania zabiegów laserem Discovery Pico, ponieważ odczucia bólu są bardzo niewielkie.

Wszystko zależy od tego, na jakim obszarze skóry chcemy działać. Laser Discovery Pico to dobra metoda na pozbycie się blizn, blizn potrądzikowych czy rozstępów. Wówczas kilka zabiegów dzieli nas od osiągnięcia wymarzonego efektu gładkiej skóry. Po około pięciu wykonanych zabiegach tatuaż którego bardzo chcemy się pobyć, stanie się niemal niewidoczny. Discovery Pico poradzi sobie nawet z rozbiciem kolorowego tuszu pod skórą. Jeżeli natomiast chcielibyśmy zrewitalizować i odmłodzić skórę, a także pozbyć się zmarszczek to od osiągnięcia takiego efektu dzieli nas jeden zabieg laserem. Pierwsze zmiany widoczne są zazwyczaj po kilku dniach, kiedy ustąpi zaczerwienienie skóry.

Skóra poddawana zabiegowi laserem pikosekundowym będzie opuchnięta, zaczerwieniona, często także tkliwa i bolesna. Na jej powierzchni mogą pojawić się niewielkie strupki oraz inne uszkodzenia. Są to jednak naturalne objawy i na szczęście ustępują stosunkowo szybko. Już po dwóch-czterech dniach ustąpią one, a my będziemy mogli cieszyć się pierwszymi efektami zabiegu.

Wszystko zależy oczywiście od tego, na jaki obszar skóry działamy laserem oraz z jakim problemem chcielibyśmy się uporać. Rewitalizację skóry i spłycenie zmarszczek dostrzeżemy już po kilku dniach od wykonania pierwszego zabiegu. Ostateczne pozbycie się niechcianego tatuażu czy usunięcie blizn nastąpi natomiast po wykonanej serii zabiegów, które trwać mogą do kilku miesięcy.

W tej kwestii dużo zależy od problemów skórnych, które chcielibyśmy wyeliminować. Pozbycie się tatuażu trwa dość długo (minimum pięć zabiegów; lub więcej w zależności od koloru i głębokości barwnika). Na usunięcie niewielkich zmian, zwykle wystarczy natomiast jeden zabieg. Większe blizny, rozstępy, zmarszczki oraz przebarwienia hormonalne potrzebują natomiast od 3 do 5 kuracji laserem Discovery Pico.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Cutera Enlighten III

Laser Cutera Enlighten III

Niechciane tatuaże, mała witalność skóry, zmiany barwnikowe oraz blizny - wszystkie te problemy potrafią być bardzo uciążliwe i każdy kto je ...
Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
Laser Fraxel Dual
Joanna Ambroziak, Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Laser Fraxel Dual

Fraxel® jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Działanie tego lasera polega na wytworzeniu tysięcy mikrouszkodzeń (niewidzialnych gołym okiem), co prowokuje ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy