MiraDry

Gwarancja świeżości
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

MiraDry to nieinwazyjna metoda walki z nadpotliwością. Już po jednym zabiegu pacjenci zauważają ogromną poprawę i bardzo zwiększa się ich komfort życia.

System MiraDry precyzyjnie dostarcza kontrolowaną elektromagnetyczną energię w regiony pod pachą gdzie znajdują się gruczoły potowe, podgrzewając je, dzięki czemu są eliminowane na dobre.

Dlaczego warto?

Procedura redukcji potu za pomocą systemu MiraDry jest bezpieczna, klinicznie udowodniona oraz posiadająca certyfikat FDA. Jest również szybka, nieinwazyjna i wykonywana w gabinecie lekarskim. Trwały efekt leczniczy jest wynikiem zniszczenia gruczołów potowych. Co ważne, wraz z upływem czasu nie ulegają one regeneracji, jak miało to miejsce w przypadku tradycyjnych metod leczenia nadmiernej potliwości.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Pachy

Rozwiązany problem

Nadpotliwość pach

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy, w skrajnych przypadkach trzeba wykonać drugi zabieg.

Czas trwania zabiegu

Ok. 2-3h

Efekty

W 90% jeden zabieg z wykorzystaniem mira Dry w Warszawie przynosi pożądane efekty. W celu zmaksymalizowania efektywności większości pacjentów zaleca się przeprowadzenie po trzech miesiącach zabiegu uzupełniającego.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Leczenie nadpotliwości metodą MiraDry nie jest zabiegiem inwazyjnym. W przypadku konieczności zastosowania dużej mocy, profilaktycznie lekarz może wykonać znieczulenie miejscowe. Moc wiązki elektromagnetycznej dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb danego pacjenta. Zabieg zazwyczaj trwa około godziny.

Pacjenci nie muszą pozostawać pod opieką lekarza i mogą udać się do domu tuż po jego wykonaniu. W kolejnych dniach mogą pojawić się podrażnienia, obrzęki, ból, który skutecznie można uśmierzać ogólnodostępnymi środkami przeciwbólowymi. W celu przyspieszenia procesu rekonwalescencji pacjenci mogą stosować miejscowe okłady z lodu.

W 90% jeden zabieg z wykorzystaniem Mira Dry w Warszawie przynosi pożądane efekty. W celu zmaksymalizowania efektywności większości pacjentów zaleca się przeprowadzenie po trzech miesiącach zabiegu uzupełniającego.

Nie, zabieg MiraDry nie jest zabiegiem bolesnym, ponieważ poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym

Ograniczenie pocenia pod pachami

Efekt jest trwały

tak

Po zabiegu może wystąpić opuchlizna oraz obrzęk sięgający do przedramion, który powinien ustępować po kilku dniach; dolegliwości bólowe po zabiegu

od razu po zabiegu; po 3 miesiącach należy zgłosić się do oceny ile gruczołów potowych nie zostało zniszczonych

Dla trwałego efektu zabieg MiraDry należy powtórzyć po 3 miesiącach od pierwszego zabiegu

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.
Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa

Zabieg toksyną botulinową czyli tzw. botox cieszy się ogromną popularnością ze względu na szybkie i spektakularne efekty.
Venus Velocity

Venus Velocity

Venus Velocity to laser diodowy wykorzystywany do skutecznego i trwałego usuwania owłosienia. Zabieg jest szybki i komfortowy.
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy