Leczenie nadmiernej potliwości

Gwarancja świeżości
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Nieinwazyjna metoda walki z nadpotliwością. Już po jednym zabiegu pacjenci zauważają ogromną poprawę i bardzo zwiększa się ich komfort życia.

System leczenia nadmiernej potliwości precyzyjnie dostarcza kontrolowaną elektromagnetyczną energię w regiony pod pachą gdzie znajdują się gruczoły potowe, podgrzewając je, dzięki czemu są eliminowane na dobre.

Dlaczego warto?

Procedura redukcji potu za pomocą tego systemu jest bezpieczna, klinicznie udowodniona oraz posiadająca certyfikat FDA. Jest również szybka, nieinwazyjna i wykonywana w gabinecie lekarskim. Trwały efekt leczniczy jest wynikiem zniszczenia gruczołów potowych. Co ważne, wraz z upływem czasu nie ulegają one regeneracji, jak miało to miejsce w przypadku tradycyjnych metod leczenia nadmiernej potliwości.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Pachy

Cena

5750 zł

Rozwiązany problem

Nadpotliwość pach

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy, w skrajnych przypadkach trzeba wykonać drugi zabieg.

Czas trwania zabiegu

Ok. 2-3h

Efekty

W 90% jeden zabieg przynosi pożądane efekty. W celu zmaksymalizowania efektywności większości pacjentów zaleca się przeprowadzenie po trzech miesiącach zabiegu uzupełniającego.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Leczenie nadpotliwości nie jest zabiegiem inwazyjnym. W przypadku konieczności zastosowania dużej mocy, profilaktycznie lekarz może wykonać znieczulenie miejscowe. Moc wiązki elektromagnetycznej dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb danego pacjenta. Zabieg zazwyczaj trwa około godziny.

Pacjenci nie muszą pozostawać pod opieką lekarza i mogą udać się do domu tuż po jego wykonaniu. W kolejnych dniach mogą pojawić się podrażnienia, obrzęki, ból, który skutecznie można uśmierzać ogólnodostępnymi środkami przeciwbólowymi. W celu przyspieszenia procesu rekonwalescencji pacjenci mogą stosować miejscowe okłady z lodu.

W 90% jeden zabieg przynosi pożądane efekty. W celu zmaksymalizowania efektywności większości pacjentów zaleca się przeprowadzenie po trzech miesiącach zabiegu uzupełniającego.

Nie, zabieg nie jest zabiegiem bolesnym, ponieważ poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym

Ograniczenie pocenia pod pachami

Efekt jest trwały

tak

Po zabiegu może wystąpić opuchlizna oraz obrzęk sięgający do przedramion, który powinien ustępować po kilku dniach; dolegliwości bólowe po zabiegu

od razu po zabiegu; po 3 miesiącach należy zgłosić się do oceny ile gruczołów potowych nie zostało zniszczonych

Dla trwałego efektu zabieg należy powtórzyć po 3 miesiącach od pierwszego zabiegu

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Osocze Bogatopłytkowe
Dominika Sambora - Fizjoterapeuta

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe nazywane jest często wampirzym liftingiem. I choć nazwa ta może wzbudzać mieszane uczucia, to efekty takiego zabiegu z ...
Toksyna botulinowa
Małgorzata Filipek, Koordynator Klniki Ambroziak, Opiekun Klientów VIP, Specjalista ds. Social Media

Toksyna botulinowa

Zabiegi z toksyną botulinową utrwaliły się w naszej świadomości, jako jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Na ich korzyść wpływa ...
Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Nowa era epilacji laserowej Jeżeli do tej pory baliśmy się zabiegów tego typu ze względu na długi czas ich trwania ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy