Profilaktyka przeciwrozstępowa

Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Tylko regularność stosowania zabiegów przeciwrozstępowych już od pierwszych miesięcy ciąży pozwoli skutecznie zabezpieczyć skórę oraz przygotować ją do szybkiego powrotu do formy po porodzie. W Klinice Ambroziak prowadzimy profesjonalną profilaktykę przeciwrozstępowa, dzięki której przyszła Mama nie będzie musiała martwić się ciężkim do wyleczenia problemem.

Podczas ciąży nieodzownie towarzyszą nam zmiany hormonalne oraz szybki przyrost masy ciała. Na wystąpienie rozstępów podczas ciąży narażona jest przede wszystkim skóra: biustu, brzucha, ud i pośladków. Bardzo ważne jest kontrolowanie tego, co i w jakich ilościach jemy w czasie ciąży i bezpośrednio po porodzie! Nie tylko ze względu na możliwość pojawienia się rozmaitych nadmiarów tłuszczowych, ale też wpływ rodzaju diety na jakość skóry, a co za tym idzie jej podatność na rozciąganie. Dieta bogata w witaminę C (niezbędna do syntezy kolagenu), czy sam kolagen w postaci np. różnych galaret może pomóc szczególnie osobom podatnym na rozstępy. W pewnym stopniu w profilaktyce mogą też pomóc kremy na rozstępy, lecz ich skuteczności nie należy przeceniać. Jeżeli jednak już dojdzie do pojawienia się rozstępów, będzie to bardzo trudny problem do rozwiązania. Istnieje niewiele skutecznych sposobów zmniejszenia rozstępów, nie mówiąc o ich całkowitym usunięciu. Dlatego pamiętajmy – najważniejsze w utrzymaniu gładkości skóry ciała to zadbanie o elastyczność oraz nawilżenie.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Rozwiązany problem

Zapobieganie rozstępom

Czas trwania zabiegu

60-90 min.

Efekty

Zabiegi zapobiegające rozstępom, dedykowanym przyszłym Mamom, mają za zadanie nie tylko odżywić i uelastycznić skórę, ale również wprowadzić Pacjentkę w stan głębokiego relaksu, którego może jej brakować podczas ciąży.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Podczas zabiegu kosmetyczka dba o największy komfort pacjentki. Specjalne techniki wmasowywania preparatów w skórę oraz wyjątkowo skomponowana muzyka, wprawiają przyszłą mamę w stan absolutnego relaksu, a substancje aktywne zawarte w kosmetykach nadają skórze elastyczność i jędrność.

Relaks oraz troska o utrzymanie dobrego samopoczucia,z którym pacjent opuszcza klinikę.

Oczywiście, że nie! Zabieg jest kompletnie bezbolesny i bardzo relaksujący.

Tak, aby profilaktyka przeciwrozstępowa była skuteczna, należy wykonać serię zabiegów.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Diego Dalla Palma mum & baby

Diego Dalla Palma mum & baby

Ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety. Warto w tym szczególnym czasie zadbać o siebie i zapewnić sobie prawdziwy relaks. ...
Leczenie hemoroidów metodą Barrona

Leczenie hemoroidów metodą Barrona

Hemoroidy to bardzo powszechny problem a wraz z wiekiem wzrasta ryzyko jego występowania. W Klinice Ambroziak oferujemy leczenie tej choroby ...
Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości

Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości

Proponowane w Klinice masaże mają na celu nie tylko relaksację i upiększenie, ale także łagodzenie najczęstszych dolegliwości towarzyszących ciąży takich ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy