Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości

Zbawienny dotyk
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Proponowane w Klinice masaże mają na celu nie tylko relaksację i upiększenie, ale także łagodzenie najczęstszych dolegliwości towarzyszących ciąży takich jak obrzęki, bóle pleców czy kręgosłupa, które powodują ociężałość, utrudniając codzienne funkcjonowanie.

W Klinice Ambroziak pomożemy zniwelować te problemy i poprawimy samopoczucie, dzięki czemu cały organizm będzie w dobrej formie aż do porodu. Serie regularnych masaży warto rozpocząć jeszcze przed planowanym zajściem w ciążę. W momencie planowania masaży po zajściu w ciążę konieczna jest konsultacja ginekologa prowadzącego, szczególnie w pierwszym trymestrze ciąży.

Dlaczego warto?

Masowanie skóry pobudza mikrokrążenie i pracę układu limfatycznego – profilaktyka przeciwobrzękowa, a mięśni – powoduje, że stają się elastyczne, gwarantując rozluźniającą ulgę oraz dobrą kondycję fizyczną. Nie ma jednej recepty na masaż w ciąży, dlatego nasi specjaliści opracowują indywidualny program zabiegowy.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało, w szczególności kręgosłup i barki

Cena

250 zł

Rozwiązany problem

Dolegliwości podczas ciąży - bóle pleców i kręgosłupa, obrzęki

Jak często powtarzać

Nie wystarczy jeden zabieg, aby było czuć i widać efekty – Klinikę należy odwiedzać co najmniej raz na 2 tygodnie.

Czas trwania zabiegu

Ok. 60 min.

Efekty

Dzięki specjalnym masażom które pobudzają mikrokrążenie i wspomagają pracę układu limfatycznego, mięśnie stają się elastyczne co daje rozluźniającą ulgę. Dzięki indywidualnemu programowi zabiegowemu pacjentka ma gwarancję, że masaże będą skuteczne i przyniosą oczekiwane efekty.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W naszej Klinice oferujemy różne rodzaje masażu, aby każda przyszła mama mogła zadbać o maksymalny komfort podczas ciąży. Masaż kręgosłupa Stosuje się przede wszystkim techniki rozluźniające mięśnie przykręgosłupowe, które podczas ciąży są bardzo aktywne, a ich kondycja musi utrzymywać się na wysokim poziomie. Celem masażu jest przywrócenie tkankom ich pierwotnego fizjologicznego stanu i uśmierzenie bólu, przy okazji wprowadzając pacjenta w stan rozluźnienia i relaksu. Masaż barków Rozluźniający masaż pleców, skupiający się w szczególności na najbardziej obciążonych okolicach kręgosłupa. Bolesne napięcia mięśni wzdłuż kręgosłupa i karku rozluźniamy w sesji trwającej do 45 minut. Masaż jest bezpieczny, wykonywany na boku w pozycji odprężającej dla przyszłej Mamy. Masaż limfatyczny W wyniku stymulacji odpowiednich punktów na ciele następuje lepsze odżywienie i praca komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi i funkcjonowania organów wewnętrznych. Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Masaż ten zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu „ciężkich” nóg.

Cieszyć się z relaksu!

Oczywiście, że nie! Zabieg jest kompletnie bezbolesny i bardzo relaksujący.

Tak, zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Kinesiotaping

Kinesiotaping

Kinesiotaping to metoda fizjoterapeutyczna wspierająca proces rekonwalescencji po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej.
Profilaktyka przeciwrozstępowa

Profilaktyka przeciwrozstępowa

Tylko regularność stosowania zabiegów przeciwrozstępowych już od pierwszych miesięcy ciąży pozwoli skutecznie zabezpieczyć skórę oraz przygotować ją do szybkiego powrotu ...
Pielęgnacja twarzy
Aleksandra Gross - Koordynator Badań Klinicznych

Pielęgnacja twarzy

Niewiele osób wie, że przynajmniej niektóre z dolegliwości, które mogą wystąpić w czasie ciąży, można w łatwy sposób złagodzić czy ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy