Kinesiotaping

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Bóle kręgosłupa, a także nóg czy bioder spowodowane są przede wszystkim rosnącym brzuchem, który te części ciała muszą utrzymać. W ciąży kobiety niejednokrotnie zmagają się także z obrzękami i żylakami. Wszystko to powoduje nieestetycznie wyglądające zmiany skórne i sprawia ból o różnym natężeniu. Kinesiotaping to nowoczesna metoda, która skutecznie pomaga kobietom w ciąży zminimalizować te problemy.

Kinesiotaping, to metoda polegającą na aplikowaniu w określony sposób na wybrane częściach ciała specjalnych, elastycznych plastrów. Ich działanie jest uzależnione od sposobu i miejsca naklejenia. Dzięki braku działania farmaceutyków, z powodzeniem stosować je mogą kobiety w ciąży.

Dlaczego warto?

Kinesiotaping to zmniejszenie obrzęków, łagodzenie bólów kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych oraz mniejsze ryzyko rozstępów podczas ciąży i wspomaganie mięśni powiększającego się brzucha. Noszenie plastrów nie powoduje dyskomfortu nawet podczas prysznica.. Dzięki temu, że plastry utrzymują się aż 7 dni, dolegliwości bólowe są minimalizowane w znaczny sposób a możliwość ponownego naklejenia ich od razu po poprzednich daje przyszłej mamie ciągłość komfortu i braku bólu.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Kręgosłup, stawy krzyżowo-biodrowe, mięśnie brzucha

Cena

160 zł

Rozwiązany problem

Bóle stawów, kręgosłupa i mięśni towarzyszące ciąży

Jak często powtarzać

Plastry trzeba naklejać tak często, jak przyszłej Mamie dolega silny ból

Czas trwania zabiegu

Około 20 min.

Efekty

Kinesiotaping to zmniejszenie obrzęków, łagodzenie bólów kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych oraz mniejsze ryzyko rozstępów podczas ciąży i wspomaganie mięśni powiększającego się brzucha. Noszenie plastrów nie powoduje dyskomfortu nawet podczas przysznica. Dzięki temu, że plastry utrzymują się aż 7 dni, dolegliwości bólowe są minimalizowane w znaczny sposób a możliwość ponownego naklejenia ich od razu po poprzednich daje przyszłej mamie ciągłość komfortu i braku bólu.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg aplikacji plastrów jest bardzo prosty. Fizjoterapeuta nakleja plastry w taki sposób, aby pomagały one obszarom najbardziej dla pacjentki bolesnym. Nie sprawia to bólu ani dyskomfortu a dobrze nałożone plastry mogą utrzymać się do 7 dni, nawet korzystając z kąpieli. Ból stawów zmniejsza się już parę godzin po nałożeniu plastrów.

Nie należy stosować tłustych preparatów na okolicę z plastrami (może to spowodować szybsze odpadanie plastra)

Nie, naklejanie zarówno jak noszenie plastrów nie jest bolesne.

Odciążenie bolesnych stawów, odcinków kręgosłupa czy nadwyrężonych mięśni 

Tak, plastry trzeba naklejać tak często, jak przyszłej mamie dolega silny ból.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Diego Dalla Palma mum & baby

Diego Dalla Palma mum & baby

Ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety. Warto w tym szczególnym czasie zadbać o siebie i zapewnić sobie prawdziwy relaks. ...
Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości

Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości

Proponowane w Klinice masaże mają na celu nie tylko relaksację i upiększenie, ale także łagodzenie najczęstszych dolegliwości towarzyszących ciąży takich ...
Profilaktyka przeciwrozstępowa

Profilaktyka przeciwrozstępowa

Tylko regularność stosowania zabiegów przeciwrozstępowych już od pierwszych miesięcy ciąży pozwoli skutecznie zabezpieczyć skórę oraz przygotować ją do szybkiego powrotu ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy