Pielęgnacja twarzy

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Niewiele osób wie, że przynajmniej niektóre z dolegliwości, które mogą wystąpić w czasie ciąży, można w łatwy sposób złagodzić czy wręcz zlikwidować. Służą temu kosmetyczne zabiegi specjalne, które w szybki a przede wszystkim całkowicie bezpieczny sposób przyniosą ulgę i pozwolą na nowo cieszyć się wyjątkowym stanem. W naszej ofercie znajdą się zabiegi marek, które w swoich laboratoriach badawczych opracowały preparaty przeznaczone wyłącznie dla przyszłych Mam.

Ciąża i karmienie piersią powinno być również okresem, aby się relaksować i dbać o dobre samopoczucie swoje i dziecka. Ten wyjątkowy i magiczny czas nie wymusza przerwy w odwiedzaniu kliniki. Wprost przeciwnie, na każdym etapie trwania ciąży specjaliści kliniki wybiorą najbezpieczniejsze, najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze zabiegi kosmetyczne na twarz dla przyszłej Mamy, aby ulżyć jej skórze w tym wymagającym czasie. Dzięki temu przyszła mama będzie mogła w spokoju cieszyć się nadchodzącym macierzyństwem.

Dlaczego warto?

Skóra w okresie ciąży jest niezwykle podatna na rozmaite procesy adaptacyjne i hormonalne, zachodzące w organizmie przyszłej Mamy. Niezwykle ważne w tym okresie jest zadbanie o skórę, powierzając ją profesjonalistom, którzy otoczą Cię wyrafinowaną i bezpieczną opieką. Likwidacja podrażnień, zahamowanie tendencji do przesuszania bądź przetłuszczania - zabiegi kosmetyczne na twarz zagwarantują szybki powrót do stanu skóry sprzed okresu ciąży, a nawet mogą go znacznie polepszyć.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Rozwiązany problem

Sucha, zmęczona skóra, z tendencjami do przetłuszczania bądź przesuszania, podrażnienia skórne podczas ciąży

Jak często powtarzać

Zabieg należy powtarzać co tydzień

Czas trwania zabiegu

Ok. 60-90 min.

Efekty

INTRACEUTICALS REJUVENATE to jeden z zabiegów odmładzających na twarz. Jest regenerujący, wypełnia zmarszczki oraz poprawia jędrność i gęstość skóry. Zabieg dedykowany również dla skóry młodej w celu jej ochrony, rewitalizacji oraz regeneracji. Cera po zabiegu jest promienna, odżywiona, silnie nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed zabiegiem kosmetolog przygotowuje skórę pacjentki poprzez dokładny demakijaż. Później, za pomocą specjalnego urządzenia z aplikatorem, rozpyla na skórze dedykowane cerze serum, które jest wzbogacone o drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty. Następnie, aplikuje czysty, sprężony tlen a ciśnienie hiperbaryczne z jakim jest on aplikowany powoduje wtłoczenie wcześniej nałożonego serum. Cały proces jest bezbolesny i relaksujący a efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Cieszyć się z efektów pięknej, odświeżonej skóry!

Oczywiście, że nie! Zabieg jest kompletnie bezbolesny i bardzo relaksujący.

Tak, zabiegów należy wykonać 6 a powtarzać je co tydzień.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Diego Dalla Palma mum & baby

Diego Dalla Palma mum & baby

Ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety. Warto w tym szczególnym czasie zadbać o siebie i zapewnić sobie prawdziwy relaks. ...
Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości

Masaże prenatalne - likwidacja dolegliwości

Proponowane w Klinice masaże mają na celu nie tylko relaksację i upiększenie, ale także łagodzenie najczęstszych dolegliwości towarzyszących ciąży takich ...
Terapia antycellulitowa

Terapia antycellulitowa

Ciąża to piękny, ale i trudny okres w życiu kobiety. Organizm podlega wielkim zmianom obejmującym między innymi przyrost masy ciała, ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy