Specjalne zabiegi kosmetyczne w okresie karmienia piersią

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Rekonwalescencja po porodzie i opieka nad maluszkiem jest już dla kobiety dużym obciążeniem. Zabieg kosmetyczny będzie miłym relaksem i czasem oderwania się od codziennej rutyny, a jednocześnie zadba o cerę, która w trakcie ciąży i porodu poddana była poważnym zmianom hormonalnym.

Ciąża i poród były dla organizmu olbrzymim wysiłkiem. Dlatego mamom należą się małe i duże przyjemności, a przede wszystkim nieco wolnego czasu, aby zadbać o siebie. Dajmy sobie trochę czasu, by odnaleźć się w nowej roli i nie podejmujmy od razu dodatkowych dużych wyzwań. Zacznijmy od rzeczy lekkich i przyjemnych, które mogą dodatkowo pomóc naszej skórze i organizmowi zregenerować się. Zabiegi kosmetyczne proponowane mamom w Klinice Ambroziak to czas na relaks po ciąży oraz regeneracja na którą zasłużyły one i ich skóra.

Dlaczego warto?

Oprócz odrobiny relaksu i zadbania o skórę, plusem przedstawionych poniżej propozycji zabiegów kosmetycznych jest również fakt, że mogą być wykonywane niemalże od razu po porodzie, czyli w okresie karmienia piersią. Dla mam tuż po porodzie rekomendujemy zabiegi Intraceuticals: Rejuvenate + Boosters, które mogą być 4 zabiegami zalecanymi indywidualnie, lub jako seria 6 zabiegów. Do każdego używa się Serum Rejuvenate jako bazy – dla zapewnienia głębokiego nawodnienia, liftingu oraz napięcia po każdym zabiegu. Wzmocnione Serum Intraceuticals zawierają specjalne składniki, uwalniane i aktywowane podczas wykonywania zabiegu. Kosmetolog zaleci je jako „udoskonalenie"" dla regularnego zabiegu Rejuvenate bądź w celu zindywidualizowania programu 6-zabiegowej serii. W naszej ofercie posiadamy również program kosmetyczny Diego Dalla Palma mum & baby zaprojektowany dla regeneracji skóry, zwiększenia jej elastyczności oraz zapobiegający rozstępom. Kompletny program obejmuje zabiegi w gabinecie oraz pielęgnację w domu. Preparaty bazują tylko na naturalnych składnikach aktywnych, które są odpowiednie i bezpieczne Mam oraz skuteczne w połączeniu z korzystnymi właściwościami unikalnego masażu. Program Mum & Baby towarzyszy przyszłym oraz świeżo upieczonym Mamom przez cały okres ciąży i po urodzeniu Dziecka w postaci specjalnie opracowanych produktów.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Rozwiązany problem

Skóra po ciąży - utrata elastyczności oraz nawilżenia

Jak często powtarzać

Seria 6 zabiegów albo pojedyncze zabiegi dobierane indywidualnie

Czas trwania zabiegu

W zaleznosci od zabiegu - od 1h do 2,5 h

Efekty

Oba zabiegi po ciąży proponowane w Klinice Ambroziak dadzą młodej Mamie efekt uelastycznienia oraz odświeżenia skóry. Zabiegi kosmetyczne w Klinice Ambroziak są przeprowadzane przez doświadczonych kosmetologów i z największą dbałością o szczegóły, dzięki czemu wprowadzają kobiety w stan głębokiej relaksacji. 

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Wszystkie zabiegi, niezależnie od tego czy dotyczą twarzy czy ciała, są bardzo relaksujące, gdyż łączą się z przyjemnym masażem. Po zabiegu od razu można poczuć różnicę w elastyczności, jędrności i wyglądzie skóry.

Nie, absolutnie! Zabiegi kosmetyczne wykonywane w Klinice Ambroziak są bardzo przyjemne.

Tak, zabiegi kosmetyczne dla trwałego i lepszego efektu należy powtarzać

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Pielęgnacja twarzy
Aleksandra Gross - Koordynator Badań Klinicznych

Pielęgnacja twarzy

Niewiele osób wie, że przynajmniej niektóre z dolegliwości, które mogą wystąpić w czasie ciąży, można w łatwy sposób złagodzić czy ...
Terapia antycellulitowa

Terapia antycellulitowa

Ciąża to piękny, ale i trudny okres w życiu kobiety. Organizm podlega wielkim zmianom obejmującym między innymi przyrost masy ciała, ...
Terapia przeciwrozstępowa

Terapia przeciwrozstępowa

Rozstępy są jedną z najczęściej spotykanych, niechcianych pozostałości po ciąży. Nawet jeżeli w czasie ciąży pamiętałyśmy o pielęgnacji i wmasowywałyśmy ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy