Aktualności

Fokus na...mastopeksję

Mastopeksja, czyli podniesienie piersi to bardzo często wykonywany zabieg. Piersi pod wpływem grawitacji opadają. Poza naturalnym procesem utraty elastyczności skóry, który prowadzi do stopniowego opadania piersi wraz z wiekiem, istnieje wiele czynników, które przyspieszają ten proces. Co to takiego?

Otóż przyczyn nadmiernego opadania może być wiele: ciąża, karmienie piersią lub nagła i znaczna utrata masy ciała.

W sytuacji gdy piersi straciły jędrność z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. Operację podniesienie piersi można wykonać jako niezależny zabieg lub połączyć, jeśli zachodzi taka potrzeba, z wszczepieniem implantów piersi.

Zabieg często wiąże się z przeniesieniem kompleksu brodawka-otoczka, tak by po zabiegu brodawka znalazła się we właściwym miejscu.

Więcej szczegółów dotyczących zabiegu podniesienia piersi oraz podniesienia z implantami znajdziecie w zakładce chirurgia plastyczna Kliniki Ambroziak.

Efekty takich zabiegów możecie zobaczyć na naszym Instagramie oraz Facebooku.
Dołącz do obserwujących i bądź na bieżąco z nowościami.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Venus Legacy ciało

Venus Legacy ciało

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Dopęcherzowe podanie toksyny botulinowej

Dopęcherzowe podanie toksyny botulinowej

Nadreaktywność pęcherza oraz nietrzymanie moczu dotyczy wielu kobiet w różnym wieku. Problem ten często powstaje z upływem lat, ale występuje ...
Labioplastyka

Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg skierowany do kobiet, które borykają się z przerostem warg sromowych. Choć problem ten dotyka stosunkowo sporej ilości ...

Pozostałe artykuły

Aktualności

Czas pomyśleć o nogach - jesienne zabiegi.

08.11.2021

Nogi nas niosą przez życie, mają być niezawodne, silne, zdrowe i oczywiście piękne.  

Kiedy puchną szczególnie w okolicach kostek i bolą po całym dniu, są to pierwsze oznaki niewydolności żylnej. Popękane naczynka tzw pajączki szpecą je,  żylaki często dokuczają od dłuższego czasu ale nie było czasu żeby się nimi zająć.

Aktualności

Fokus na…korekcyjną plastykę nosa

01.12.2021

Chirurg plastyk musi być artystą, szczególnie kiedy tworzy część twarzy jaką jest nos, który musi idealnie pasować. Musi również umieć pogodzić oczekiwania pacjenta z możliwościami chirurgicznymi w taki sposób, aby efekt był zadowalający i wyglądał naturalnie”.

Aktualności

Fokus na...przeszczep włosów

08.12.2021

Gęste i mocne włosy to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Od dawna długie włosy uznawane są za atrybut kobiecości, a gęste i mocne włosy dodają męskości. O ile fryzura to kwestia indywidualna, to z całą pewnością zdrowe włosy zawsze prezentują się świetnie. 

Aktualności

Fokus na...plastykę brzucha

16.12.2021

Godziny na siłowni, restrykcyjne diety i nic? No właśnie, bardzo często słyszymy to od pacjentów, którzy zgłaszają się na zabieg abdominoplastyki, czyli plastyki brzucha.

Aktualności

Fokus na...implanty piersi

13.01.2022

Operacja powiększenia biustu jest w dzisiejszych czasach najczęściej wykonywanym zabiegiem z dziedziny chirurgii plastycznej. Dlaczego tak jest? Większość osób kojarzy ten zabieg jedynie z powiększeniem piersi, z powodu kompleksu małego biustu, tymczasem powodów jest znacznie więcej.

Aktualności

Fokus na...Liposukcję HD Body Shaping

20.01.2022

Liposukcja jest często postrzegana jako zabieg, który zastępuje aktywność fizyczną. Nic bardziej mylnego. Bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci, którzy mimo regularnych ćwiczeń i diety nie są w stanie wymodelować danej części ciała.

Zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, czyli liposukcja, pomaga w osiągnięciu wymarzonego rezultatu.

Aktualności

IADE 2022

24.02.2022

IADE 2022

 W imieniu dr n. med. Marcina Ambroziaka oraz Sekcji Dermatologów Estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, serdecznie zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie edukacyjne, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, IADE 2022 – Innowacyjną Akademię Dermatologii Estetycznej.

Porozmawiaj z naszym konsultantem

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy